POPRVĚ ?

lenti.anti

JAK Vam fajne ´´POPRVĚ´´ ja mam 18r a 19 rokov v aprili( zachvilku).
Do teraz som nemala POPRVĚ priatela takže som nemala ani ´´POPRVĚ´´ bozk a ani sex-´´POPRVĚ´´...
neviem čim to je?
Asi len tym že na mna kukaju len 35+ chlapy ale fakt... a mlady môjho veku..nič...
čo vy na to? no nezblaznili by ste sa?

mim

juuuj tak sa som to dnes mala po 1x a bolo to uzasne....daco neskutocne. A to bolo aj tym, ze sme sa pred samotnym sexom dlho maznali a bozkavali...a potom sa to uz akosi samo pytalo a bolo to krasne ani som to take necakala, vlastne som do toho isla s tym, ze prve nebude slavne, ale casom sa to da dokopy, ale uz teraz to bolo vyborne.Vobec to nebolelo, prave naopar-strasne vzrusovalo.....och bolo to krasne.....

kokoino

NAPIS MI SEM TVOJ EMAIL A JA TI NAPISEM HEND AKO MI SEM NAPISES TOJ E MAIL A POTOM SI MOZME PISAT A MOZES SA MA POPYTAT NA VSETKO CO TA BUDE TRAPIT ABO ZAUJIMAT.. :) OKI?? :)

deedee

čaute. mna to prvý krat vobec nebolelo. a nevyšla zo mna ani kvapka krvy. a to bola divočina hehe. ale to je individuálne. sto ludí, sto chutí, sto dievčan, sto druhov blán...Jedna je hrubšia, jedna je tenšia, jedna drží pevne a neikedy až tak, že musí byť odstranená chirurgycky a niektora je taka slaba, že sa "odpáli" pri športe, pri tamponoch a pod. S tým zákrokom vás nechcem strašiť, len tak pre info. Držím všetkým palce a hentakých debilov, čo sem píšu ich trapné komentáre si nevšímajte. Ich poprvé si viem živo predstaviť, ani nevedeli kam to pichnuť a boli hotový do jednej minuty..alebo sa im ani nepostavil...hahaha

odpoved

KOKINO...NEMAS ZACO... :) :) A VAZNE SA NEBOJ. :) AK CHCES NAPIS MI SEM E-MAIL A MOZME SI NAPISAT O TOM SUKROMNE A MOZES SA MA SPYTAT NA VSETKO CO CHCES. :) BEWZTOHO ABY SA SEM NIEKTO MIESAL....OK?? :) :) :) :) BUDEM LEN RADA AK TI POMOZEM. :)

rodrigez

He he dobreeeee.....
Len rozdiel medzi tym co bolo a co je teraz, ze deti sa tu paria a potom chodia na potrety. Si precitaj tie prispevky... Nedokazete sa postarat same o seba, ale chcete byt strasne dospele. Tvoj nazor na staru hubu si cenim, mozno by si sa cudovala aky som v skutocnosti stary ci mlady, to nie je podstatne. Moja rada vsak znie, maj sex, ak dokazes znasat nasledky... nic viac nic menej...