SOM VYSOKA

Gruch

No ja neviem v com máte problém. Ja mám 175cm a som stastne vydata. Vzdy som sa stretle len s pozitývnymi reakciami a neklamme si chlapom sa dlhonohé zeny pácia.Co dodat? Je to len pozitívum. Vystrite sa a vykrocte do sveta.

krasowlaska

no chalanom sa paci.. ja som zase vysoka len 175, no aj tak mam nozky velmi dlhe, a viete si predstavit ako to vyzera.. ale ked nie su chuducke ako palicky, ze su take akurat, tak su sexi.. ako mi to kamosi hovoria....:)

fraisee

ale no jasne... merias si ch lebo sa ti zdaju otrasne ze? HA HA! a uuuurcite v zivote si nikde nepocula ze chalanom sa pacia baby s dlhymi nohami lebo asi byvas v jaskyni, zeeeee?

majka s.

janka... co sa rozculujes? :o) Ved to je sranda. Ja si nemyslim o sebe, ze by som mohla byt modelkou, lebo aj napriek vyske si pripadam tucna (i ked okolie mi hovori opak). Nepripadam si ani taka nadherna, zeby som prevalcovala sutaz Miss 200... Takze to nehrozi. Momentalne pracujem na postave a na vzhlade. Takze snad to vyjde :o). Majte sa...

janka2012

do rite tam s vami seckymi sa teste ze mate taku vysku ja na vasom mieste ak aspon trosku vyzerate k svetu bezim do dakej modelinkovej agentury a makam a berem takze prachy ale ja to nemozem lebo s mojim 1 metrom a ledva 55timi centi si mozem akurat tak pisk.cize drzat hubu a krok

majka s.

no ja mam presne 179 cm :o). nikdy mi nevadilo, ze som vysoka. mam 19 rokov a je to take v pohode. snazim sa dosiahnut aj peknu postavu cvicenim a dietou, aby som mna bola stihla dlhonoha brunetka :o). a robim vsetko preto, aby som bola co najkrajsia :o). i ked kazda je pekna. ked som sa merala so spoluziackou, tak ona bola o 10 cm nizsia a to je uz hodny kusok. a vyssi odo mna boli uz len chlapci. ale si predstavte, ze poznam 12-rocne dievcatko, ktore meria 180 cm a este stale rastie. super, co??? tak ta uz bude mat problem :o).

bashka

hihi..ja mam 183cm...neviem ci presne, uz som sa dlho nemerala;)...ked som bola mladsia tak mi to vzdy vadilo, ze som vytrcala z davu,ale teraz mi to vyhovuje...nie kazdy ma take dlhe nohy;)a aspon vidim ponad hlavy spoluziacok;p

nina30

Asi to záleží od konkrétneho človeka , niekomu vadí výška a niekomu sa páčia len vysoké baby. Ja mám 175 zopárkrát som počula ako som vysoká ale to len preto lebo milujem vysoké opätky - 8 cm je norma. Takže s nimi mám viac ako Ti a necítim sa zle, práve naopak mám rada svoju výšku. Hlavne sa nehrb, nie je nič smutnejšie ako mladá kočka čo chce skryť svoju výšku tak že sa krčí. Hlavu hore aj Sklenaríková by bola len pekná tvárička z mnoha keby nebola tak vysoká a nemala tak dlhé nohy.