co ak na to môj priatel príde??

Príspevok v téme: co ak na to môj priatel príde??
silvuskaaaa

ahojte... prosim vas.. potrebujm vazne poradit.... mam priatela uz asi 2 roky... ale este pred tym nez sme spolu zacali chodit som mala este jedneho priatela s ktorym som chodila pol roka...pred tyzdnom si ma zavolal ku sebe domov a rozpravali sme sa uplne v pohode.. a potom k tomu doslo.. pobozkal ma zvalil na postel...kondomov mal asi na desat rokov............. no proste skvela noc... ale potom som si vlastne uvedomila co sa stalo... rano som od neho co najrychlejsie odysla...a moj priatel ma videl ako vychadzam skoro rano z jeho vchodu.. ako mu to mam vysvetlit????? PROSIIIM POMOOOOOOOOOOC

ivka...

ako si nieco take dokazala po dvoch rokoch.po takom dlhom case si uz mala mat davno ujasnene co vlastne chces.velmi ho lutujem.ak si to dokazala teraz urobit urobis to znova aj ked teraz mozno tvrdis ze uz nikdy.lenze sama uvidis ze sa to stane znova.mala by si mu povedat pravdu a nechat ho ist svojou cestou.zasluzi si lepsie dievca

the key

tak ja len tolko, ze si to prehnala.. toto sa vo vztahu nerobi.. vsak si podviedla cloveka, ktoremu na tebe zalezi.. byt nim tak ta odkopnem ako handru.. fuj!! hanba !!

gouka

zapierat!!!!vazne radim ti to z vlastnej skusenosti...nerozbi si vztah za jedno poblaznenie...ked sa mu povies pravdu mozno sa ti ulavi ale jemu VELMI pritazi.kazdy vravi ze chce pocut vzdy pravdu ale pravda boli a v takomto pripade maximalne...a uz to nebude ako predtym...nedovera tam stupne na 150% ....

pravda

pravda! pravda! pravda! je to jedina moznost... pravdepodobne ti bohuzial neodpusti:( ale aspon ta nebude mat za uplnu xuderu!!! A mala by si si ujasnit co citis k byvalemu lebo ked sa rozpravanie takto zvrhlo a ty si si spomenula na priatela az rano tak... drzim palce

llllllu

sorry, ale ja byť tvojim priateľom tak by som ti dala také kopačky že by si sa z toho nespamätala. Úprimne ho ľutujem!