Veriť, či nie??

Príspevok v téme: Veriť, či nie??
orthodox_black

Niečo vyše mesiaca mám kamaráta, ktorý je ku mne veľmi milý, nekašle na mňa ako iní, úprimne mi povedal, že o mňa mal záujem ale zistil, že som pre neho "len" kamoška, berie ma so sebou do partie, všade kde sa dá, zastáva sa ma, keď treba, a tak podobne. Myslím, že si dosť rozumieme, nikdy si neodpustíme objatie na rozlúčku. Háčik je však v tom, že iný môj kamarát ho neznáša, vraj kvôli tomu, že bol v partii ktorá ho zbila a ukradla mu mobil, tvrdí o ňom, že je podrazák, že len hral, že je jeho kamoš. Môj priateľ mi tak isto povedal, že klame, lebo mu nezaobstaral niečo, čo potreboval a povedal, že mu s tým pomôže. Viem o ňom, dokonca priamo od neho, že niekedy využije aj nepriateľa na to, aby zabil nudu a trávi s ním čas. Je to dosť životom skúšaný chalan a naučil sa žiť tak, aby zo všetkého vyšiel najlepšie on, lebo len tak nič nestráca. Nemám pocit, že by ma mohol využívať alebo klamať, vlastne ani nemá ako, skôr ja tým kamarástvom získavam, nie on. Nie som typ človeka, ktorý iných odsúdi na základe toho, čo počuje od okolia, ale nejaké pochybnosti sú, vzhľadom na to, že mi to hovoril môji kamaráti, ktorí by mi určite neklamali. Preto sa chcem opýtať, či neviete, ako by som ho mohla včas odhadnúť, zistiť, či ma chce oklamať, či som pre neho len dobrý zabijak nudy, či ma má fakt rád alebo je to len strojené... Ďakujem

orthodox_black

hmmm asi tak :) no určite nedám na názory iných, aj keď mi hovoria, že uvidím...radšej sa seknem akoby som mala odkopnúť v budúcnosti možno jedného z naj kamošov pre to, že niekto niečo povedal.....thx

2 orthodox_black

no to je niekedy tazke zistit lebo niektory ludia su fakt dobri herci. ako sa hovori, doveruj, ale preveruj. v nudzi spoznas priatela.