Pridajte sa ku mne

Príspevok v téme: Pridajte sa ku mne
gulocka

takze od zajtra chcem zacat chudnut,mam 14 rokov,161cm a 53 kg,najviac tuku mam v okoli brucha,ktore stahuhujem,teraz po 3 rokoch idem racionalne schudnut do konca tohto roka chcem kraaaaaaaaaaaaaaasne ploche brusko,kazdy napiste kolko kto chce schudnut a kolko vazi a jeho vysku,budeme si radit a kazdy den napiseme co sme zjedli ,tak sa pridajteeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

tweetycdn

caute vsetci,nechapem sice co je to dnes za moda stale drzat nejaku dietu... staci len striedmo jest ale hlavne zdravo a vsetko pojde samo, ale bez normalneho pohybu nic nepojde a ked tak len docasne, radila by som vam ist na chvilu do ameriky a by ste sa vsetky citili ako supermodelky pri tychto kraskach tu, tie maju take sebavedomie, ze by ho mohli rozdavat! ale aj tak vam vsetkym drzim palce!!! :-)))

pata.k

jasne, zdrave stravovanie je fajn.. to schvalujem.. lenze tuto sa malokedy docitame o zdravom stravovani, tuto sa neustale riesia diety.. dievcata, ktore maju vyslovene BMI podvyzivy sa stazuju na to ake su tucne a chcu chudnut.. ja som narazalo na toto.. samozrejme, ze zdrave stravovanie je moc dolezite.. t.j. mnoho ovocia a zeleninky, kazdy den.. pit veela vela vody.. jest castokrat (aspon 5X) a v mensom mnozstve, nejest az prilis neskoro, mat vydatne ranajky, papkat zo vsetko a hlavne vela sa hybat.. pohy a pohyb.. len ziadne hladovanie.. a aj tak je vacsina diet s jojo-efektom, takze je to dost zbytocne.. takze sa drzte, paa

gulocka

ja sa chcem citit dobre,len teraz prestanem s vecernym jedenim a prestanempit sladene napoje ,nechudnem drasticky a vela veci si neodopieram,podla mna mozno niekto chudne drasticky a tak skonci c poruchou ppp,ale mna sa to dufam a klopem na drevo zatial netyka,mam hranicu 42 kg a menej urcite nebude,teeeeeeeeeda a max46,takze drzim kazdemu palce,lebo chudnutie je beh na dlhe trate

doyouknow

Pata, dobre suhlasim nad tym co si napisala ale nemusime drzat tie sproste diety staci ak sa budeme zdravo stravovat ten co sa zdravo stravuje bude zit dlhsie a aj dlsie si bude vychutnavat ten jeden zivot!a bude mat aj menej chorob ved choroby znikaju aj z toho ze sa clovek nezdravo stravuje a ma obezitu a tu vznikaju cukrovky,zlihanie srdca a odmedzuje sa pohyb...no atd.sa mi nece pisat ....

pata.k

babyyy.. ved dnesna doba a cely svet sa toci len okolo diet.. kazdy jeden casopis riesi diety.. kazda jedna baba, len diety a diety.. ved sa trosku zamyslime nad sebou.. si uvedomme, ze chude telo nie je vsetko.. pozrite sa na tie chude baby, co im trcia kosti a este im to nestaci a hladuju a hladuju.. cely zvysok zivota budu mat problemy - vypadaju im zuby, vlasy, telo sa im uplne odreguluje.. toto chcete? ved si porovnajte babu s plnsimi tvarmi a nejaku chudunku.. jednoznacne je ta s plnsimi tvarmi krajsia.. jednoznacne.. ved ani sami muzi nehladaju vyslovene stihle baby, ale take, za ktore je aj chytit.. a ak ste este takeho nenasli, tak to nebude urcite v tom, ze nie ste dost stihle.. sa teraz vsetky baby, ktore chu len chudnut a chudnut pozrite do zrkadla.. kazda jedna v nom uvidi jedinecnu osobu, ktora je niecim krasna.. nehladajte na sebe neustale chyby, ale sustredte sa na tie krasne veci.. usmievajte sa na svet a teste sa aj z malickosti.. nemyslite naustale na to, co mozete a co nemozete zjest.. zivot si treba vychutnavat, ved je predsa len jeden.. neodopierajte si vsetko a netrapte sa.. s chutou do zivota.. a ak ani to nestaci, tak sa zamyslite nad ostatnymi.. ludia s tazkymi chorobami, ktori su vdacni za kazde nove rano.. a vy sa trapite nad uplnymi hlupostami.. a co maju povedat oni? ved vazte si, hlavne ze sme vsetci zdraviii.. a zazivame kazde nove krasne rano.. tak si ho niecim spestrite, a bavte sa.. robme to co nas bavi a tesme sa z tohto prekrasne zivota.. aj tak sme vsetky krasne.. VSETKY!

gulocka

ale preco ved bebe dobre rano obsahuje vlakninu,cerealie,vitaminy a edp,ved to je najlepsi keks aky moze existovat,este je taky chutny s jogurtom mnam

gabika13

GULOCKA...BEBE DOBRE RANO JE VRAJ ESTE HORSIE AKO KTORYKOLVEK INY KEKS...ROBILI SA VYSKUMY KTORE TOP POTVRDILI...KED TAK SI KUP MUSLI TYCINKU SLIMBAR KTORA ODBURAVA TUKY...A VODY TREBA VYPIT MINIMALNE 36 LITRE DENNE...A KED TAK POMOZE AJ CAJ PU ER....JA SOM 4 MESIACE PO PORODE A DALA SOM DOLE 24,5 KG