MAM STARSIEHO PRIATELA je to zle?

...sisa...

si myslim ze ak sa mate radi tak to neni problem,ale tiez ako pisala lila,on ked je starsi,tak tiez ma uz iny zivot,ine zmyslanie a uz nepatri napr.medzi tvojich rovesnikov,neviem no ...a kolko mas vlastne ty rokov???ja som mala tiez starsieho,a to nie o 22 ale o 9 rokov a proste nemohla som byt s nim,ja som si chcela este uzivat,proste chodit von,zabavat sa zit,a tiez ked som sa stretavala s jeho kamaratmi tak som bola mimo.to fakt zalezi ako sa sprava on a ako sa pri nom citis,vies mam kamosa,ma 35 ale vyzera a rozmysla jak 20rocny

lila.ba

Jasne ze je to problem.Ak by nebol,tak tu predsa nepises a zijes svoj krasny zamilovany zivot.:-)Par rockov to este pojde,ale potom nastanu problemy,hlavne v sexualnej oblasti.hovorim z vlastnej skusenosti.Mala som 25 on 42 a po dvoch rokoch mi jednoducho nestacil,nevladal,nemohol,stale sa vyhovaral....Ja som bola v najlepsich rokoch a on mal vsetkeho dost /rozvedeny s dvoma detmi/.Tak som to ukoncila.Teraz ma rovestnicku a myslim,ze pokojnejsie tempo. :-) Ja mam rovesnika a je to fajn.