do kolkych mesiacov sa da ist na potrat?

Príspevok v téme: do kolkych mesiacov sa da ist na potrat?
...saskia...

cavte,prosim o radu,strasne sa bojim ze som tehotna.dva tyzdne po sexe(vtedy sa domna spravil)som dostala kramy,mala som ich v tedy dostat takze som rada ze som ich vobec dostala,no aj tak sa bojim,mozem byt tehotna aj ked som ich dostala?bojim sa urobit test,ale chcem sa aj spytat keby som bola tehotna,co mam potom robit?existuju nejake tabletky,alebo by mi zostaval uz len potrat?po sexe uplynul tak 4 tyzden.prosim co mam robit?mam cakat ci dostanem dalsie kramy alebo ma spravit test?PROSIM PORADTE NIEKTO,lebo sama uz neviem co,stale o tom rozmyslam

3nttt

ziadna tablteka iba potrat bohuzial. ne ten mas pravo tusim do 12teho tyzdna. do 24 iba pri vyvojovych vadach a pod. ale ten druhy pripad ta pravdepodobne nezaujima.

,,, dominika

urob si tehotensky test nic ine ti neostava .. a keby ze si sotala tehotna nechod na potrat to by si iba zabila voje dieta tvoja matka ta urcite pochopy a pomoze ti len sa neboj a nechaj si ho hovorim ti to v vlastnej skusenosti ja som o svoje ieta prisla bola som pod velkym nadtlakom mami a sestry obivdve na mna tlacili ze si ho mam dat prec dala som ho a dodnes to velmi lutujem ,,, ty si dostala pravo na zivot tak to neber jemu ... nechod na potrat daj si youtube potraty a tam sa pozeraj ako sa robia ja uz o potrate viem vsetko nastuduj si ho a uvidis toho maleho si nakoniec nechas .. porozmyslaj si bude iba tvoje

lilith

Ak neviete sexovať,tak nesexujte! Ako môžte ísť do postele s niekým bez ochrany? Ak keď je to Váš frajer,ale viete že deti nechcete mať? Načo sú potom kondómy,antikoncepcia...treba rozmýšlať aj hlavou

...martin ...

Predtym ako niekto chce ist na potrat, aml bysio to m nieco prestudovat. odporucam bartak.blog.sme.sk
a ak toto necha matku chladnou tak je to bestia co dufam nikdy nebude mat deti!!!

tina

Do 8 tyzdnov sa robi miniinterupcia,rano ta prijmu a vecer ides domov. Po 8 tyzdnoch sa robi interupcia,ze ostanes na noc. Stoji to okolo 7000Sk ale cena zavisi od kraja a pracoviska.

denisa

Prosimta neries potrat, ked to nepotrebujes riesit. Zbytocne panikaris. V lekarni pre tehotensky test si bola?

Ale ked inak nedas: potrat sa robi do 12ho tyzdna, vo vynimocnych pripadoch do 24ho (ohrozenie zivota matky, vyrazne poskodenie plodu,...).
Cena je dost vysoka (radovo v tisickach korun)