Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychlo priberam...

JessicaI

Dievcata ja vam mozem poradit len jedno ... nevazte sa hned na druhy den ked sa vecer prejete. Potom mate s toho len stres.
Aj ja mam taky problem a neriesim to. Pohybujem sa stale hore dole. Nezaoberam sa tym, ale snazim sa na noc jest len vynimocne. Ked som niekde na navsteve napriklad. Inak si dam asi o 17,30 hodine veceru a potom o 20hodine jem uz len uhorky, rajciny alebo jogurt. Tak aby som nemala uplne prazdny zaludok ked idem asi o 22 hodine spat.
Jedzte 5x-6x denne v mensie porcie a pite 2,5 az 3L vody. Na lacno pijem salku teplej vody s citronom. Obmedzila som na minimum sladke a vysmazane jedla. Pridala som viac pohybu. Schudla som za rok 10kg a to nedrzim ziadnu dietu.

laqla

ahoj...ja mam presne ten isty problem...niektori ludia si bežne daju na veceru kebab,pizzu a podobne...proste idu sa normalne najesť a nič...a ja ked si dam večer niečo take,rano mam minimalne o kilo viac...tiež si myslim,že to nie je normalne,ale proste tak to u mňa je,a,samozrejme ,nepáči sa mi to...nepáči sa mi,že musim byť večer o ovoci ked ostatni ludia sa môžu normalne najesť a ja sa možem akurat na nich tak pozerať,ked nechcem byť ako guľa...neviem,prečo to tak je,neviem ako to zmeniť...takže uplne ťa chapem....s tym sa už asi len zmieriť,nič viac...

nastenocka77

myslim, ze je to preto, lebo ti cez noc travi pomalsie.. ono na druhy den uz budes mat normal vahu, je jasne, ze ked sa vecer najes, tak rano mas viac kil. skus si dat na veceru nieco lahsie, nejaky zeleninovy salat

monica

Lebo chcem schudnut..preto dieta..Nejedavam vecer..ale ked sa raz vecer najem co myslim o dakej 7-8 tak mam rano hned o kilo a pol viac..Jaj neviem...

krejzygrl

ked vies ze priberies hned , tak si na veceru daj iba nejake ovocie alebo zeleninu. stravujes sa pravidelne? neprejedas sa? aj to moze byt pricina.

monica

No ano..Ja som drzala dietu 90 dnovu..Vydrzala som len mesiac..Oddnes zacinam zase..JA len,ze ma to dost sere vies..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.