Bolave prsia 2 tyzdne pred menzesom

Príspevok v téme: Bolave prsia 2 tyzdne pred menzesom
kikina

Ahojte, mam 25 rokov. Vzdy dva tyzdne pred menzesom az do jeho skoncenia mam bolestive prsia (vacsie jednotky), hlavne po vonkajsich okrajoch a to az do takej miery, ze som z toho mrzuta...Hlavne ked lezim, spim a otacam sa zo strany na stranu, proste vzdy, ked sa mi pohnu prsia. Co s tym? (Pupalkovy olej som skusala v podobe toboliek, ale bez uspechu).

P.e. :)

Ahojte, ja mám taký istý problém , ale mám ich také citlivé, že nemožem ani podprsenku nemožem sa ani poriadne nadýchnuť , existuje nejaká masť alebo niečo také ?

dius19

mna bolia takmer stale a su hrozne citlive.. hlavne lavy prsnik... len sa ho dotknem a hned na nom navru cievy, koza strpne a vyzera ako kora z pomaranca...nabere teplotu a nastava palivy pocit a bolest...a bradavka je trochu akoby vtiahnuta dnu... Gynekolog ma vysetril a povedal mi len ze to je kozneho povodu.. predpisal mi ten Mastodynon a gel Veral.. ani jedno nepomohlo a ten gel mi ,,pekne,, vysusil pokozku

aliana

RNG, mozem brat divoku yam aj ked mam 21 rokov? lebo tam sa pise, ze je to pre zeny v prechode. a nie som moc inak nai za to, aby zeny v prechode brali nejake hormony. su toto take hormnony, teda ich prekurozory, ako tie, ktore bravaju zeny v prechode?dakujem

lea

no ja som si minule kupila specialny krem na spevnenie prs a dekoltu, ktory bol dost drahy (25 eur, Yves Rocher) a hned na druhy den po naneseni ma zacali boliet prsia. ktovie co do tych kremov davaju, ci nie dake hormony, aby bola pokozka pevnejsia.

RNG

Na zvyseny prolaktin pomaha natriet si na stehna krem s obsahom prirodzeneho progesteronu(miesto syntetickych progestinov a gestagenov)
Taktiez pomaha brat yam, z ktoreho si telo vie vytvorit rozne potrebne hormony na vyrovnanie hladin hormonov v tele.

vecernica

mastodynol, volne predajny v lekarnach, do 3 mesiacov 100% zabral a prsia prestali boliet, a to som neverila....

fasfasdf

Mna bolia prsia asi stále..ani sama už neviem, aj bradavky. Raz to je citlivejšie, raz menej. Pripisujem to antikoncepcii. Aj ked som ju z tohto dôvodu už zmenila, pretrvava to stále. Možno to aj nieje z dôvodu HAK, neviem. Ale dosť mi to vadí.........

dada

Aj mna veľmi bolievali a tak mi doktor zobral krv na prolaktin. Mám ho zvíšený a tak musím ísť na ďalšie odborné vyšetrenie.

noonaa

ahoj kikina,toto iste sa mi stalo a nevedela som,co sa deje,mna boleli aj bradavky....vsetci mi vraveli,ze som tehotna....isla som k dr,dala mi nejake kvapky na uvolnenie a menej kavy som mala pit....preslo to,