Bolave prsia 2 tyzdne pred menzesom

Príspevok v téme: Bolave prsia 2 tyzdne pred menzesom
kikina

Ahojte, mam 25 rokov. Vzdy dva tyzdne pred menzesom az do jeho skoncenia mam bolestive prsia (vacsie jednotky), hlavne po vonkajsich okrajoch a to az do takej miery, ze som z toho mrzuta...Hlavne ked lezim, spim a otacam sa zo strany na stranu, proste vzdy, ked sa mi pohnu prsia. Co s tym? (Pupalkovy olej som skusala v podobe toboliek, ale bez uspechu).

zuza

AHOJ KTO PORADI V PRAVOM PRSNIKU MAM ASI DVA TYZDNE TAKU ZVLASTNU HRCU ASI 4 CM A PRESUVA SA PO PRAVEJ STRANE PRSNIKA A U GYNEKOLOGA SOM NEBOLA OD PORODU A TO JE UZ 8 ROKOV NA DOTYK TO TROCHU POBOLIEVA

zuzana n.

Ahoj Kikina, ja som mala s tymto tiez problem. Doktorka pri vysetreni prsnikov mi poradila Mastodynon. Da sa to kúpit aj bez receptu. Je to homeopaticky pripravok a funguje perfektne. Ziadne bolesti v prsiach. Odporucam.

nataliiie

jaaaaaaaaaaaj aj mna bolievaju aj pred aj po menzese:)) a to mam menzes od 16r. (mam 21r) takze je to moja sucast zivota;)

cooldjka

t je uplne normalne.myslim,ze kazda zena ich ma citlive,niektora viac,niektora menej. ja mam teraz 2 tyzdne pred a uz ma zacinaju boliet...