Zrazu je vsetko ine...

Príspevok v téme: Zrazu je vsetko ine...
emala

Ahojte, mam 25 rokov a zijem s partnerom v zahranici. Ja este studujem, potom sa chystam do prace. Medzitym by sme si radi kupili kus lesa a postavili tam nejaky baracik, o desat rokov neskor by sme sa tam prestahovali. Krasne plany, vsak? Vec je taka, ze moja kamoska od detstva (zije v SR) rovnako stara ako ja sa vydala a teraz pracuju na dietati. Nezda sa mi to byt rozumne, nakolko maju dlhy cca 2 miliony korun. My vsetko kupujeme v hotovosti a sme rozvazni. Citim sa vsak byt nejak vynechana z kola, ona je zrazu niekde inde...Co teraz ja? Dieta by sa u nas "vyskytlo" najskor o 15 rokov, ak vobec, je pravda, ze partnera si tuzim vziat, ale je mi nejak clivo, ze niekto v mojom veku, blizky clovek je na inej trati ako ja...Co si o tom myslite?

shakt

Dievcata mat vase problemi...
Nikdy nechcite viac,nez mate..stratite vsetko..
Nehladajte to co vam chyba inde,hladajte to v tom,co mate!
Laska nie je hracka s ktorou sa zahrame a potom ju vymenime bez dovodu za inu...
Vazte si lasku a vazte si to co mate, ked to stratite az potom si uvedomite co ste vlastne mali,no obvykle uz byva neskoro a zivot nedava druhe sance!!

1Tinka1

fiorella ja viem je to hruza nie si zaregistrovana na pokeci?? ak hej ozvi sa moj nick je Tinuska555 budem rada, by sme si mozno pomohli :-)

fiorella

1tinka1 tak toto je sila...ja zazivam toto iste!!ale uplne!!mam tiez 16,koncom augusta uz 17..som s chalanom rok a tiez sa objavil niekto treti...vlastne sama som ako keby tuzila po niecom inom..nie po vztahu,ale apson kamaratstvo s nejakym inym chalanom..a teraz riesim,ci s tym mojim ostat,predsa len rok je rok a tych spomienok (krasnych) je vela..len co ak ten druhy je lepsi..a ked si predstavim ze by som toho mojho videla s inou-asi by ma roztrhlo,.no na druhej strane-co ak to nie je ten pravy a mna caka nieco lepsie??strasne co musim riesit:D

1Tinka1

ja som to brala vazne a nechcem sa s nim rozist kvoli tomu ze sa zjavil niekto iny, nechcem zahodit vsetko co sme spolu prezili len tak pre nic za nic, mozno toto vsetko riesim kvoli tomu ze chcem byt s Matom kamoska a chcem sa s nim stretavat ale to nepojde ked som s Petom

elablue

Akoze neuraz sa ale ako mozes povedat ze za rok si nezistila ci lubis toho svojho Peta?Pre mna je to absurdne nevediet co k tomu druhemu citim a netreba mi na to ani mesiac nie to este rok.A taky nazor ze mam 16 a nechcem sa viazat,mne velmi blizky nie je.Ja som vztahy vzdy brala vazne bez ohladu na vek.Z toho co pises usudzujem ze toho Peta nelubis,lebo clovek co miluje tak to citi.

1Tinka1

Ja neviem ci Peta lubim, ale proste viem ze mam 16 a nechcem sa viazat, ale ked som s nim uz takmer rok tak asi ho lubim, neviem a nechcem sa s nim rozist len preto ze sa zjavil nejaky iny chalan, neviem co mam robit, s matom by som chcela byt aspon kamoska ale to nepojde pokym mam Peta, pretoze on ziarli, Mato povedal uz aj to ze sa stiahne ale chcem sa s nim stretavat, vcera mi napisal aby som radsej zostala s petom pretoze nechce aby sa pokazilo aj to co je a chce aby sme si zostali blizky a nechce ma stratit proste ze sa zo mna scvokol a ma ma rad ale co Peto? to ma moc trapi a este Peto ma 17 a Mato takmer 21 no a ja takmer 17