Únava

tak

... oddych oddych to je to najucinnejsie na unavu, spanok, vypnutie, absolutne vypnutie aj ked sa bude tento svet rucat, aj ked budu tanky padat a nech sa myslienky aj zblaznia, ved sa daju do kludu, ... oddychni si na plno, ...

kikiriki2010

trinity ako si okrocila s unavou? ja mam tiez prolaps mitralnej chlopne, vraj lieky netreba a dnes som spala napr. 12 hodin, niekedy mi staci 7, ale ked 3 dni po sebe spim po 7 hodin potom pride jeden den ked som uplne odrovnana, mam po 20tke a som zufala zo seba, ja si myslim, ze ta unava moze byt zo srdca

trinity

Hm :) o zmene práce skutočne uvažujem, ale vôbec nie z dôvodu, žeby ma zaťažovala či oberala o energiu, o tom nemôže byť ani reč. Ono sa to už všetko vyvŕbilo a prejavilo, teraz sa to už upokojuje,to som mala na mysli. S tým hádzaním za hlavu to poznám :)a praktizujem

betar

asi budes uvazovat o zmene pracovnej. V tvojom tele sa hromadi napätie o ktorom pises. Je to otazka casu, kedy to nezvladnes a prejavi sa to ako popisujes,alebo aj horsie. Ja ti mozem poradit len jedno skus hladat cestu ako to "nelepit" na seba. S cim nemôzes nieco urobit,tak musis sa to naucit "hadzat" cez rameno.Musis sa naucit si povedat -je mi to jedno. Aj ja ked mam nieco co neviem hodit "za hlavu", tak mi je vselijako. Ked to dokazem ,je mi OK.

trinity

ja si to už v živote riešim a usporadúvam a tak sa to zlepšuje pomáááličky. Jasné, že je to krátkodobé riešenie tie doplnky, ale potom je už len na tebe, aby si zostal v pohode a nevrátil sa do predošlého stavu, to si treba vedome natrénovať

trinity

:) mám veľmi podobnú profesiu a pracujem s nimi dennodenne, takže poznám ich prácu, poznám tiež všetkých z nášho mesta a poviem narovinu - nemám k nim dôveru... ale ďakujem za radu, vážim si to

betar

Vieš, asi je to z psychyky.Na to, že každy je unaveny sa vykasli, to su kecy. Pouvazuj o navsteve pzycholoicky nie psychiatra,-čky.Tam je Tvoja pomoc.To je moj nazor. Ked si das nejake doplnky,pmozu ti mozno kratkodobe.Po konzultacii s psychologom Ti aj on mozno poradi doplnok vyzivy.

trinity

No veď moje potiaže sú vraj z panickej poruchy, tak tam majú pôvod - istotne je to z veľkej časti psychika, mala som posledných asi 6 rokov veeeľmi náročných

trinity

Hm, lenže ja mám všetko tisíckrát preskúmané a tvrdia mi, že som hypochonder, že sa mám prekonať, že niečo musím vydržať, že dnes je unavený každý a takéto kecy...

betar

Predajna je na konci ul.Jarošovej "U Slimaka". Ale najprv si daj urobit nejake vyšetrenie krvi,moču pripadne minerali. Na tvoje potiaze je toho vela.Take problemi maju niekde pôvod.