nechapem.. ??

Adulka

Chudácik havko, čo je to za človeka? Nemá srdce? Máme psíka už 11 rokov a nedala by som ho za nič na svete. Ako to mozu ľudia robiť.

1Tinka1

Ahoj! Mam chalana, Peta, on ma moc lubi! A pred tyzdnom som spoznala jedneho chalana, Mata, je super, ideal mojho vysnivaneho chalana, myslim povahovo, je mily, romanticky, pozorny, nefajci, nepije, nie je to nejaky debil, je inteligentny, ma auto a tak proste si rozumieme, nie je najkrajsi ale rozumieme si! Ja neviem co mam robit pretoze sa takto trapime vsetci traja, ja by som sa rozisla s mojim Petom a skusila to s Matom ale bojim sa toho ze jedenho krasneho dna si uvedomim ze to bola chyba a Peto mi stale chyba a chcem byt s nim, no nebudem sa cudovat ze on ma akurat tak odkopne a vykasle sa na mna za to co som mu urobila! A Mato za mnou chodi, vola mi, piseme sms, na nete vcera sme boli spolu vonku nie sami aj s mojim ujom, lebo to je jeho kamos a mojou segre a potom dosli aj nasi! Ale boli sme spolu je mi s nim dobre a vraj aj jemu so mnou a ze je so mnou strasne rad! Ale Peto ma lubi a ja mu nechcem ublizit a ked mi povie ze ked chcem byt s Matom sa so mnou rozide tak sa len rozplacem ale neviem preco, ci preto ze ho lubim alebo preto ze ho nechcem stratit a zahodit vsetko co sme spolu za ten rok prezili, je to tazke!
Tak som vcera tak rozmyslala ze by bolo asi dobre asi na take 3-4 dni vypnut uplne, ziaden net, ziaden mobil, nic, len volno a ze ktory by mi viac chybal vies? Ale neviem ci to bude fungovat a s Matom by som chcela byt aspon kamoska ale to by asi neslo lebo potom Peta by to trapilo! Porad mi! Co mam robit? Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim mozete sa mi niekto ozvat na moj mail? Tinuska555@azet.sk

vin diesel

sunnysweetie,
jak ty mozes vediet ci ma pravo na zivot al. nie. Mozno to bol normalny clovek len scvokol z toho psa... a mozno nie... nehovor hned do predu ze nema pravo na zivot (samozrejme nechcem na teba tymto prispevkom utocit)... ;-))))

Je plno ludi ktori by mali umriet. Ale su to taky ludia co su len grazli, vrahovia a ini curaci ktorych si uz mozme len domysliet... hoc ja by som psa von oknom rozhodne nevyhodil...(ale vyviedol by som hoc vonku, a vykopol niekde het, ak by bol snim problem)...

pata.k

je to strasne.. ved coraz viac je pripadov tyranych zvieratiek.. raz sa deti zabavaju tak, ze upalia macku, inokedy zavesia na lano psika, a co bolo este brutalnejsie, zaziva ukrizuju macku.. su ti ludia normalni?? to nemaju ani kuska citu? ved su to zive tvory, nic im predsa neurobili.. toto je naozaj na nepochopenie.. strasne, ze nie vzdy ich za to potrestaju a oni to robia znova.. ach, jaj.. mohlo by sa v nich pohnut svedomie a mali by sa troska uvedomit.. aby bol koniec takymto veciam..

kacka

Agina tak to fakt nezavidim, to je uz riadne prehnane mat tolko psov. A to si neuvedomuju, ze tym otravuju hlavne susedov? Si viem predstavit, ze ked zacne stekat jeden, tak sa pridaju vsetci a to musi byt riadna mela.

agina

My mame v panelaku susedov, ktori chovaju doma 16 psov a z toho byvaju este tak traja kotni...to je normalne??? Pochybujem aj, ze maju na nich povolenie a ze kazdeho platia tak, ako sa patri. Predavaju ich na cierno.Nie su to velki psi, su to taki vselijaki mali, ale ked to ide vo vytahu, je tam potom smrad, ako keby sa tam niekto dogrcal.Nastastie nebyvame priamo pod nimi, ani nad nimi, ani vedla, ale lutujem tych susedov, co ano.

andie

byvam tu len rok, takze vacsinu ludi tu poznam len z videnia. a tie jednoizbove byty sa zvacsa aj tak stale prenajimaju..no ze je alkoholik to mu bolo vidiet uz z tvare. pravdupovediac ma na to upozornil az moj pes, ktory vybehol na balkon, zacal brechat a ja som sa ho sla stiahnut. to som uz vsak videla nariekajucu zenu, ktora na rukach drzala skrvaveneho psika a sesedy ju utesovali a presviedcali, ze psik je mrvy a nech sa okamzite ide zbalit. bola vsak v tazkom soku. potom uz dosla policia i zachranka. ja len verim, ze ta zena naozaj odide..zatial odisla s policou, lebo muz utiekol.