Skleroza multiplex

ela070

kliatba to urcite nie je .kto by druhemu taketo alebo akekolvek ochorenie prial i ked sa hovori ze ludia si aj chorobu zavidia ale to su hlupaci.j111 beries nejake lieky ked pocujes hlasy

J111

ok, neurazam sa:D To by sa mi len tak neprihodilo, aby som sa urazil. Len fakt neviem, co by som k tomu napisal. Vsak toto ochorenie musi byt ako nejaka kliatba na cloveku.

ela070

prepac j111 ale myslela som si ze ked to nemas tak ti nie je nic ved na internet moze ist kazdy a myslela som si ze poznas niekoho z takym ochorenim a preto si tu.

J111

No, ze by som bol prave zdravy:D Asi by som nebol na tomto fore, ale to je jedno. Ja pocujem hlasy obcas a to mi ide dost na nervy, inak by som bol komplet ok.

ela070

bud tad ze si zdravy j111.inac choroba nema urceny postup u kazdeho je to indivudualne .takze ja verim ze to prekoname .ked bude najhorsie tak ma nas a vzdy sa da nieco spravit .je to ako z prekazkou bud ju obideme ,podlezieme ,preskocime a ked budeme musiet tak ju cez nu aj prenesiem .ved mi rodicia sme tu pre deti

J111

Tak to vam drzim palce, ak nieco take chyti blizka osoba, tak sa s tym velmi tazko da vyrovnat.
Srandicky su jedna strana, ale po nejakom case pride tvrda realita, prejav ochorenia v plnej krase a az vtedy je to des.