Jogurty pri diete

Príspevok v téme: Jogurty pri diete
danas

Chcem pocut vase ohlasy a rady na temu jogurty pri diete. Chcela by som troska schudnut, no jogurtov sa neviem zbavit. Preto sa vas pytam, ci musim jest LEN nizkotucne jogurty, o ktorych som sa dopocula, ze su obohatene o rozne latky, ktore telu velmi neprospievaju. Zo vsetkych jogurtov mam najradsej Activiu (tvarohovu alebo s inymi prichutami, len nie Activiu kyslu). Mozem i nadalej tieto jogurty (typu Activia) konzumovat? Za vase prispevky vopred dakujem. :)

dada21

Martin, dakujem vam. ked ja uz neviem, ako dalej, a to uz asi tri mesiace ombedzujem biele pecivo aj sladkosti, jedavam pravidelne, po piatej nejem, no ziadny vysledok nevidim. pritom kazdy den poctivo cvicim, no nic z toho.

Martin_242

Nie neschudneš, telo na jednotvárnu stravu reaguje priberaním.
Jogurt zďaleka nepredstavuje zdroj komplexných živín.
Ovocné jogurty obsahujú priveľa ovocia, ktoré obsahujú fruktózu - ovocný cukor rýchlo sa premieňaúci na tuk, pokiaľ ho telo nevyužije.
Takýmito diétami si jedine ublížite, než svojmu telu prospejete.

dada21

myslite si, ze schudnem, ak budem jest iba jogurty? a to tiez len vyberane, s tukom maximalne 4%? dakujem za vas prispevky

lia023

Takze ahoj ja jem kazdy den aktiviu ale tu osladenu a zatial som schudla 2kila a pol...myslim ze to nieje v jogurtoch ze sa od nich pribera...ked chces schudnut nejedz po stvrtej hodine a vysledok mas zaruceny...ja inak jem vsetko len vecer nic...

dalidax

tuky musis prijimat aj ked drzis dietu, navyse ked zjes plnotucny jogurt tak ta aj viac zasyti.Naozaj zalezi aj od toho ake tuky dalej prijimas v strave aby si to mala vyvazene.Radsej zjedz plnotucny jogurt a vynechaj natierky alebo maslo na chlieb.Nejedz vela peciva, cestovin, ak tak tmavy chlieb, najlepsie so zeleninovym salatom, s olivovym olejom.To je tiez prospesny tuk.Ak jes vela ovocia, zeleniny,ryzu,strukoviny,tmave pecivo, aj semienka(slnecnica,sezam, tekvic...)orechy,olivovy olej a aj plnotucny jogurt nemal by to byt problem.Vacsina ludi pri dietach vylucia uplne vsetky tuky.Tak neviem ako si na tom ty, zvaz svoj denny prijem.Ja som sa dlho snazila presvedcit samu seba ze nizkotucne jogurty su dobre a chutne, ale ked na zahustenie pouzivaju susene mlieko a ine pridavky tak ake dobre to asi je?Nehovoriac o chuti ak ho neosladia tak sa neda ani zjest.Ja pravidelne jedavam jogurt s 10%obsahom tuku a to nie som typ ktory si nemusi strazit vahu.Ale je to je len vlastna skusenost.