Preco ma nevzrusuje milovanie priatelom?...:-(

Príspevok v téme: Preco ma nevzrusuje milovanie priatelom?...:-(
missisipi

Ahojte,mam taky problem-vlastne ani neviem ci problem..Ale..mam priatela s ktorym sme skoro 3,5roka, velmi ho lubim, je nam spolu krasne..sem tam to trochu zaskripe,ale inak vsetko v pohode..Zacali sme spolu sexualne zit asi po 4mesiacoch a od zaciatku ma milovanie s nim bolelo,aj ked bol citlivy, a boli ma to doteraz..Pacilo sa mi to,ale nikdy som nedosiahla orgazmus..A teraz mam za poslednu dobu, pocit,ze ma s nim milovanie vobec nevzrusuje, ked pri mne nie je, myslim na neho, lubim ho, ale ked sme spolu, vobec po nom netuzim, predtym som po nom tuziavala ked bol v robote a teraz nic..Neviem cim to je, skusame aj nove veci a nic..On to neviem..Mam strach ci nie som divna..alebo nezacinam byt frigidna alebo co..Co mi moze byt?Co mam robit aby sa to zmenilo?Poradte prosim..

mmimiky

missisipi ked ti mam pravdu povedat s mojim priatelom som skoro raz orgazmus mala hovorim len skoro inac vobec nic on s tym problem nema aj ja som si myslela ci niesom frigidna no, a trva to no uz skoro pol roka...

missisipi

No ked mna boli kazdy sex s nim, a nie je to preto ze by nebol nezny..uz len to ma schladi, ked dojde na samotny sex..A predohra je zvacsa kratka-to je pravda, ale zase vacsinou ani nemoze byt dlha, kvoli nedostatku sukromia.Ale teraz sme boli na dobolenke a nikto nas nevyrusoval a ked sme raz aj mali dlhu, tak to so mnou nic nerobilo..Je pre mna pritazlivy a pekny,ale neviem proste ma to samostne milovanie nevzrusuje,na dovolenke som sa jeden raz skoro modlila nech uz je za tym..:) A pritom ho lubim..

vin diesel

Nemusis sa bat. Viacero dievcat-zien ma takyto problem. S mojou priatelkou bol prvy sex uzastny, tak ako aj pre nu tak aj pre mna, a druhy bolestivy. Dlho som si lamal hlavu ci to moze byt, porospravali sme sa, povysvetlovali veci pozreli par porien a bolo-(problem bol vtom ze sme mali slabu predohru). Priatel by mal vsak vediet ako nato spravne(myslim tvoj priatel). A vobec ta nevzrusuje ked si snim?? :))))

kilopka1

Skus sex so zenou ...nemusis byt homosexualna ,ale niekedy samotne zeny pridu na to,ze je v tom naj ...Alebo skus ineho muza ..proste niekoho ineho ...