menštruácia!!!

Príspevok v téme: menštruácia!!!
maaasa

ahojte!!! uz je to par rokov co kazdy mesiac mam velke bolesti pri menstruacii, je to strasne!! jednoducho mi to strpcuje zivot, prezivat take silne bolesti kazdy jeden mesiac!! preto vas prosiiiiiiiiiiiiiiiim, neviete nieco, co zarucene pomoze??? ked mne ani tie tabletky, ako je Panadol, Panadol extra, Panadol femina nejako nezabera!! ja uz som zufala!! len mi prosim vas neradte hormonalnu antikoncepciu, lebo tu RAZANTE odmietam!! a inak, nepomahaju ani horuce obklady a horuci kupel!! dajte nieco zarucene dobre!! neverim, ze v dnesnej dobe a neexistuje nieco a budem mat po bolesti!! aj nejake dobre tabletky alebo take cosi!! fakt mi moc moc pomozete!!! dakujem!!!

katka25

Dobry den, zaciatkom aprila som ochorela mala som horucku, hrdlo ma bolelo, mandle, ucho brala som antibiotika najprv zinat,nato tyzden zas som ochorela brala som ant. amoksiklav, nato este som ochorela a brala som ant. sumamed. A od aprila som zacala mat problemi s menstruaciou - cca. kazdy druhy tyzden dostavam, mam slabe krvacanie. Mam aj nizky tlak 85/65. Prosim o radu. Dakujem pekne.S pozdravom

axelonka

no áno, mne nešlo o tie peniaze, naozaj to nie je až také drahé, mňa len zaujímalo či s tým nemá niekto skúsenosti a či to vôbec niekomu pomohlo.. mne osobne horúci termofor moc nepomáha, tak že či toto nebude niečo tomu podobné.. ale plánujem si to aj tak ísť kúpiť, resp. objednať, tak vám potom určite dám vedieť či to zabralo.. a ak nie, tak už mi fakt nebude nič iné ostávať len sa dopovať chémiou, liekmi.. ale aj tak vďaka na názor..

skus

Axelonka...vsak si to kup a vyskusaj. Nie je to nejaka horibilna suma. Raz to prezijes :). Najlepsie to je ked to vyskusas sama na sebe...niekomu to moze byt dobre, niekomu mozno nie...ja osobne s tym skusenosti nemam, ale ak si to objednas, tak daj vediet :D, ale ktovie ci to fakt "sedi" kazdemu a pomoze...
Najma ak pises ze nechces do seba uz pchat chemikalie, tak fakt vela nestratis ak vyskusas...urcite je to lepsie ako sa ládovat nejakymi liekmi.

axelonka

baby, prosím skúste sa kuknúť na toto: www.hrejeto.sk
má s tým niekto skúsenosti?? rozmýšľam, že si to kúpim, ale potrebujem zistiť či to naozaj pomáha, či s tým má niekto dobré skúsenosti.. hm? preto takáto možnosť, lebo ja už nemôžem toľko chémie do seba každý mesiac pchať.. chcem radšej niečo menej chemické, keď aj nejaké také lieky poznáte, tak sem s nimi.. vďaka!

axelonka

ďakujem ssia za názor, ja tiež viac rozmýšľam nad tými kvapkami.. a ty máš s nimi aj osobnú skúsenosť?? ale pri nich ma odrádza troška jedna vec.. ževraj su návykové a po istom čase úplne prestanú fungovať.. je to pravda?

ssia

no tak ja som tie tabletky este neskusala, ale kvapky algifen funguju dokonale a nielen pri menstuacii ale pri akychkolvek bolestiach brucha.

axelonka

..baby, mám na vás všetky jednu otázočku.. mám si na bolestivú menštruáciu kúpiť radšej tabletky NIMED alebo kvapky ALGIFEN?? viem, že sú na predpis, o to nejde.. ide o to, ktoré sú lepšie, ktoré viac pomôžu a s ktorými máte dobré skúsenosti.. ktoré by som si mala teda kúpiť?? a ešte jedna otázočka, má niekto skúsenosti s hrejivou náplasťou pre dni menštruácie?? ak áno, pomohlo, zabralo?? aj to prichádza do úvahy.. prosíím, prosíím, odpíšte mi a ĎAKUJEM!!

ludmila

uz som to nasla,,viem ze nie je na predpis,,a pomoze pri stratenej menstruacii?Alebo ake ine su este tabletky na stratenu mens.??