menštruácia!!!

Príspevok v téme: menštruácia!!!
maaasa

ahojte!!! uz je to par rokov co kazdy mesiac mam velke bolesti pri menstruacii, je to strasne!! jednoducho mi to strpcuje zivot, prezivat take silne bolesti kazdy jeden mesiac!! preto vas prosiiiiiiiiiiiiiiiim, neviete nieco, co zarucene pomoze??? ked mne ani tie tabletky, ako je Panadol, Panadol extra, Panadol femina nejako nezabera!! ja uz som zufala!! len mi prosim vas neradte hormonalnu antikoncepciu, lebo tu RAZANTE odmietam!! a inak, nepomahaju ani horuce obklady a horuci kupel!! dajte nieco zarucene dobre!! neverim, ze v dnesnej dobe a neexistuje nieco a budem mat po bolesti!! aj nejake dobre tabletky alebo take cosi!! fakt mi moc moc pomozete!!! dakujem!!!

Ivka 1

Dievčatá ak máte problémy s
menštruáciouu,ťažkosti s otehotnením,rôzne ťažkosti gynekologického alebo urologického charakteru, pomáha na to pitie aloe vera gélu s brusnicami.K tomu by som odporúčala ešte piť čajík z kvetu aloe
a liečivých bylín.Ak sú ťažkosti aj hormonálneho charakteru, tam by som odporúčala pridať včeliu materskú kašičku.Napíšte na mail ak chcete viac
informácií.

maaasa

ahojte!! rozmyslala som, co si kupim z vasich rad a nakoniec som sa rozhodla pre ten caj!! vybrala som si konkretne na menstruacne bolesti, vola sa Mesiacik (bol jeden jediny na tieto problemy), a tak pevne verim, ze to pomoze!! vdaka za vsetky rady, ste velmi ochotni vsetci!!

golda 1

napusti si vanu teplej vody a sadni si do nej mne to pomaha alebo vipi trocha cerveneho vina ale len troch a k mozes ak si plnoleta tak mozes aj dva deci

viktoria144

Ahojte. Mám 18 rokov a mešká mi menštruácia už 5 dni, ale už 4 mesiace mám pravidelnú menštruáciu. Pred tým som mala neprevidelnú. A nemám žiadné priznaky tehotenstva. Čo mám robiť? Prisím poradte!