menštruácia!!!

Príspevok v téme: menštruácia!!!
maaasa

ahojte!!! uz je to par rokov co kazdy mesiac mam velke bolesti pri menstruacii, je to strasne!! jednoducho mi to strpcuje zivot, prezivat take silne bolesti kazdy jeden mesiac!! preto vas prosiiiiiiiiiiiiiiiim, neviete nieco, co zarucene pomoze??? ked mne ani tie tabletky, ako je Panadol, Panadol extra, Panadol femina nejako nezabera!! ja uz som zufala!! len mi prosim vas neradte hormonalnu antikoncepciu, lebo tu RAZANTE odmietam!! a inak, nepomahaju ani horuce obklady a horuci kupel!! dajte nieco zarucene dobre!! neverim, ze v dnesnej dobe a neexistuje nieco a budem mat po bolesti!! aj nejake dobre tabletky alebo take cosi!! fakt mi moc moc pomozete!!! dakujem!!!

11ALIASS11

ja mam problemy stale kazdy mesiac mam bolesti a tocenie hlavy a strasne ma boly chrbtica a vraciam pred menstruaciou tyzden aj po nej zzase tyzden

kajka

maaasa.....neviem ako by som ti mala pomoct ale skus nejake bylinkove caje ktore by tu bolest aspon zmiernili ...mozno sa to casom vylepsi..

RNG

Skvrnka, yam je jedlo, nie medicina.Mozes ho brat kedykolvek,, tak ako zemiaky alebo zeleninu.Tak, ako ho jedia indiani v mexiku.
Celkove 1-2 gramy obsahuju dost "popotovarov" pre vyrobu hormonov, tvoje vlastne telo vyraba z neho, podla potreby.
Moja zena ho brala roky, od 1 az po 2x2 gramy denne. Sama zistis, kolko ti treba pre telo.
Dostanes ho v roznych doplnkovych obchodoch, aj v mojich.

skvrnka

RNG - chcela by som sa opytat ohladom mexickeho yamu - uzivat by som ho mala len pocas 6 dni menstruacie? (to som ja s tymi ukrytnymi bolestami) Alebo nejak dlhodobo, povedzeme mesiac, alebo dokedy by mi proste vydrzal?
A ako sa k nemu dostanem? Napiste mi prosim stranku, z ktorej sa to da objednat. Dakujem

RNG

S Agnucastonom nemam osobnu skusenost, hahaha, ale vyzera na vyborny regulator prolaktinu, latky zodpovednej za znacnu cast hormonalnych problemov a vykyvov. Tj rovnovahy estrogen/progesteron/testosteron.
Pricom nema ziadnu citotoxicitu v odporucenych davkach, tj neskodi na nic.
Je vedeny ako liek, hoci je z prirody, takze ho vynali z kategorie potravinovych doplnkov.

ivka2

Ahoj maaasa, ja som ho brala, ked som odmietla brat HAK...brala som ho dlhodobejsie, da sa kupit aj bez predpisu, stoji cca 300Sk na mesiac...rozdiel je v tom ze je to na prirodnej baze...a ci to pomohlo??neviem ti povedat...podla lekara sa mi cysty zmensili, a aj bolesti uz teraz nemavam take ake som mala, ale niekedy ich mam aj tak...fakt ti neviem poradit, lebo ja som ho brala ale ked som mala svoje dni tak som brala aj tabletky od bolesti..a taktiez mi v lekarni odporucila kvapky Gynachocel, zevraj su tiez na prirodnej baze a pomahaju na cysty...skus ist vazne za gynekologom, aby ta vysetril, ci si v poriadku, ale ked si panna tak neviem ci ti moze spravit to vysetrenie ultrazvukom zo spodu..:(asi nie...ja uz som skusala fakt vsetko mozne, no aj tak HAk odmietam...

maaasa

ahoooj mr!! a nevies ci posobi aj na menstruacne bolesti?? neni to nahodou len na upravenie cyklu?? a tebe to odporucil gynekolog?? ja o nom pocujem prvykrat, takze neviem, ale ak by mal niekto skusenosti, tak moc by ste nas potesili!! vdaka, vdaka!!