neudrzal erekciu

Príspevok v téme: neudrzal erekciu
lenka123

zdravim. mam 18 a moj partner je o 13 rokov starsi. chodime spolu viac ako rok a sexualne zijeme asi pol roka. na zaciatku leta zacali byt nase milovania skvele a plne tuzby. mali sme to kazdy den 2-4krat, samozrejme trocha to opadlo a teraz mame sex tak 3krat za tyzden. vcera sa vsak po prvykrat stalo, ze sa mu nepodarilo udrzat erekciu. neviem, v com bola chyba, vsetko som robila tak ako predtym a citila som, ze je tvrdy, ale ked som mu rozopla nohavice a zacala mu to robit ustami, tak ochabol a uz sa nepostavil. ani jeden z nas nie je v strese, nehadame sa, moja postava sa nezmenila....nemam pocit, ze by som ho nepritahovala. rozmyslam, ci to nie je jeho vekom a ci sa to nebude opakovat. hovoril, ze je presexovany, ale pred niekolkymi dnami mi skoncila menstruacia a od nej sme to robili iba 2krat...to mi nesedi na presexovanost. mam sex rada a chybal by mi a obavam sa, ze by to mohlo nas vztah neskor postupne naburat. ak viete, tak prosim poradte co robime zle...vopred vdaka

janekMY33

presne tak presexovany to je uplne normalna vec musis znizit intenzitu 1x tyzdenne ale napr u mna by to bolo asik 3-4x za tyzden standart a to mam 38

tonooo

advisor - no ja mam podobny prolem a viem ze je to len v mojej hlave, no niekedy by som neveril ze sa to moze stat ale ta psychika je dobre svinstvo. Urcite treba to len zahodit za hlavu a cas to vyriesi

D_nika

sladke moze byt aj zo stravy.. okrem toho, tiez sa to priatelovi parkrat stava.. dufam, ze sa to napravi, lebo potom ked trebars chcem byt ja hore, tak to je problem, ked mu ochabne :(( a pokial nezmenime polohu na klasiku, tak niet sance :((

matrix ma dost nastrasil, ale aspon kusok odvahy mi dodali del2 a advisor.. tak mozno je to tak.. miluje ma, az mu nestoji :)) (tymto som nechcela urazit... to mi len tak napadlo.. :))

matrix

Mne sa bohuzial take nieco stalo viackrat, tak na tom mi po case vsetky pokusy o akekolvek vztahy so zenami stroskotali. Viem, je to na h......figu. Strasne rad by som to vyriesil, tak hladam nejakeho ludoveho liecitela. Skutocne seriozny sa tak taazko hlada, naokolo vidim len plno sarlatanov...

advisor

Podla mna je to uplne tak ako sa vyjadril del 12. Ako iste vsetci to poznate napr. taka chatovacka... mal som priatelku s ktorou som chodil asi mesiac a sli sme oslavit narodky... tam sme si to dali spolu prvykrat a nemal som nejaky problem a necitil som ani ze ju nejako milujem. ale ked prisla dalsia priatelka moja terajsia zena, zamiloval som sa a nevedel som bez nej vydrzat ani den... zacali sme spolu spavat tak po 3 mesiacoch (predtym ma to ani nenapadlo) stacilo mi drzat ju za ruku, vybozkavat ju a nechcel som moc na nu tlacit. ale ked sa ona vyslovila ze uz by to aj chcela tak sme zasli ku nej a isli sme na vec... ale mne nie a nie ho postavit... nechapal som to lebo sa mi to predtym v zivote nestalo... citil som sa velmi trapne a ona tiez... kazdy si to pripisoval sebe... ale bola tolerantna zostali sme spolu a teraz mame 2 deti... len tolko ze trpezlivost ruze prinasa :)

del12

Mam vyše 40 a som dlho ženaty, ked som chodil so svojou terajšou ženou tak som mal take obdobie, že miporiadne nestal a potom sa to odrazu napravilo.
Vtedy som mal menej rokov ako ten tvoj.
Moja životná skusenosť hovorí, že sato stava vtedy, ked muž ženu priliš miluje, je to asi fakt pravda..., zažil som to, nič nerobte, nič neriešte, nehovorte o tom, budte len pri sebe, o nič sa nepokušajte, o per tyždnov sa to spravi.