Preco ma nevzrusuje milovanie s priatelom..?..:(

Príspevok v téme: Preco ma nevzrusuje milovanie s priatelom..?..:(
missisipi

Ahojte,mam taky problem-vlastne ani neviem ci problem..Ale..mam priatela s ktorym sme skoro 3,5roka, velmi ho lubim, je nam spolu krasne..sem tam to trochu zaskripe,ale inak vsetko v pohode..Zacali sme spolu sexualne zit asi po 4mesiacoch a od zaciatku ma milovanie s nim bolelo,aj ked bol citlivy, a boli ma to doteraz..Pacilo sa mi to,ale nikdy som nedosiahla orgazmus..A teraz mam za poslednu dobu, pocit,ze ma s nim milovanie vobec nevzrusuje, ked pri mne nie je, myslim na neho, lubim ho, ale ked sme spolu, vobec po nom netuzim, predtym som po nom tuziavala ked bol v robote a teraz nic..Neviem cim to je, skusame aj nove veci a nic..On to neviem..Mam strach ci nie som divna..alebo nezacinam byt frigidna alebo co..Co mi moze byt?Co mam robit aby sa to zmenilo?Poradte prosim..

ninika

pocuj zozaciatku ta to bolievalo? a nepritahuje ta...tak ja viem preco ta to boli..pretoze nie sui vzrusena...ako povedala holka premonou..alebo nech pozera nejake stranky kde sa pise o sexe ako to urobit partnerke atd.napr. www.sexus.cz...vela stastia :)

nikaaa

awoj, neboj, nebudes frigidna=)mne sa to raz stalo tie, proste ma vobec nepritahoval, nech robil, co robil...ale potom som mu navrhla, nech nejdeme hned na sex alebo ani vobec, proste ziadny sex, ale nech sa iba hra s mojim telom...iba ma hladkal a pod...na niektorych miestach to zacalo velmi vzrusovat..potom pridal bozky a tak...a po case som bola na jeho dotyky tak citliva, ze ked ma chcel pohladit len tak, tak som mala co robit aby som sa ovladla=)))skuste to, iba tak sa uvolnit, uvidism ze sa to bude pacit aj tebe aj jemu......ja osobne mam najradsej ked mi hladka brusko a chrbat.......drzim palceky=)))