prasknuty kondom

Príspevok v téme: prasknuty kondom
indi88

PROSIM PORADTE CIM SKOR...ahojte ludia..chcem vediet ci možem otehotniet ked sme sa partnerom milovali s kondomom a on sa spravil..no chceli sme pokracovat dalej tak si utrel penis a dal si novy kondom..no len co do mna vosiel tak kondom praskol a o niekolko sekund vybral zo mna penis von a tak..je mozne ze by som mohla otehotniet?DAKUJEM

evita21

stanley ty si pako..a vsetci co pisu ze je to uplne lahke brat tu tabl..vidno ze si chalan...tie tvoje dotazy ze preco si neuzila tabl.po s 5otaznikmi a preco este nemas HAK...to si myslis ze to teraz kazda bude len na hormonoch a ze tabletka po je vitamin C??..keby si to mal ty do seba pchat a mas trochu rozumu a brat len tak bars kedy tabletku po hned by si rozmyslal inak...ja som to raz uzila lebo praskol kondom a vsetko rovno do mna...ale co mi to porobilo sa neda vratit a teraz keby sa mi stalo nieco podobne urcite si to 2krat rozmyslim...je to strasne svinstvo..nie su to cukriky...a brat hak od 17tich je trochu dost ked si vezmes ze teraz do 23min baby nechcu decko a myslis ze po brati HAK 6rokov tie deti budu prichadzat jedno za druhym???..chalani si vobec neuvedommuju veci spajane s antikoncepciou pred a po...lebo ich tela sa to netyka.....tak neradte babam co maju robit a este sa tvarte ze ved to je uuplne normalne brat postinor abo co...

indi88

inac ja som indiho sestra aby si vedel stanley..viem cudne ze sa to stalo aj jemu no aj mne takze tak..len aby si vedel

stanley3

JE TO MOZNE,JA BY SOM SA NESPOLIEHAL NA NAHODU.KUPIS V KAZDEJ LEKARNI BEZ RECEPTU.UZI DO 72 HOD OD AKTU.CENA cca 450,-SK.

indi88

nie..nemam ju teraz kde kupit...stalo sa to mozno pred pol hodinou...ale ked si ho utrel je fakt mozne ze tam boli spermie??a aj ked praskol kondom ale ved ho hned vybral ... tak je to mozne??mam strach