chudnutie-BRUTALNE

senziwka

no jedla som naozaj nezdravo..sice menej..ale nezdravo..a teraz to s celeho srdca lutujem..a to koli mame...vzdy mi pripravovala kadejake jedlo ktore som doslova musela zjest..no a ked som jej povedala ze chcem zhodit...tak vytiahla namna basen ze si mozem riadne poskodit ze ziadne diety..no lae teraz kedze chodi do roboty mam to ruzovsie..

mirkaa18

Senziwka, tak este raz.. ak by si mala ranajky naozaj bohate ako napr. cierny chlebik alebo celozrnny rohlik s maslom a sunkou alebo cerealie s mliekom, na obed by si dala kuracie masko s ryzou a mnozstvom zeleninoveho salatu a na veceru by si si spravila zapekanu brokolicu s cestovinami, no a medzi jedlami by si si kludne mohla dopriat porcie ovocia, dokazujem ti, ze tymto sposobom by si ani jedno kilo nepribrala!! a k tomu raz za cas pohyb, a je to!! ziadne trapenie..

senziwka

mirkaa18 a prave taka strava ma doviedla k takemu telu ako mam.nechcem mat nazory ako anorekticka..lebo nou niesom..a ani nebudem..a tak isto nepotrebujem odbornika..ako som sa tu od niektorych dozvedla..5 kil dole a bude to fajne..ja mam taky ciel..Aj ked si niekedy zacvicim..ja si skor odpustim jedlo..to nieje az take dolezite..som hladna?dam si jablôko..a je to!ALE VDAKA

mirkaa18

No tak podla mna ty este vobec nemusis skusat rozne diety, ktore ta privedu na kraj smrti.. tvoje telo je este vo vyvoji, takze potrebujes pestru stravu zlozenu tak ako z bielkovin, aj z cukrov a tukov!! jedine, co ti mozem odorucit je zdrave stravovanie a skus zacat pravidelne cvicit.. daj si napriklad zavazok, ze kazdy den si najdes 10 minut casu, aby si si zacvicila.. ako vravim, vsetko postupne.. uvidis, ze sa vysledok onedlho dostavi.. drzim Ti palce!! :))

senziwka

krejzygrl.......nechcem sa nikomu podobat len vies JA sa nikomu nepacim..uz len pri pomysleni nato..chapes?inak citala som knihu jednu o babe ktora drzala dietu,nejedla nic a schudla.neskor bola sice anorektickou,...ale tak to je vedlajsie v mojom pripade..

krejzygrl

senziwka.ja mam 168 a 57 kg a to mam teraz podla teba schudnut 10 kil? komu sa chces podobat? ver ze chalanom sa pacia baby ktore maju aj nejake zenske tvary ne take DVDcka /dokonale vyhoblovane dosky/