Bezradna.....

sewie

Ahoj,Ludus...no aj ja som na tom bola tak ako ty.Mala som pri 173 cm 62 kil a chcela som schudnut.neuvedomila som si ked som mala uz tych 57,ze to je uz uplne super..stale sa mi zdalo ze som tucna a chcela som mat 52!neviem preco...potom som na ne schudla a prislo mi ze som stale tucna!schudla som na 47!!!!hroza.skoncila mi menstruacia,zredli vlasy,pobledla plet,bola som nervozna,zla,znicila som si travenie...dnes mam opat asi 62-nebiem,uz sa nevazim,kaslem radsej na to a vestko sa postupne vracia do starych kolaji...je super ze to riesis a zjavne sa chces tej choroby vzdat.to je prve a najhlavnejsie!

mirkaa18

Ludus, viem, ze je to pre teba tazke na jedlo nemysliet, ale skus to.. najlepsie by bolo, ak by si si den naplnila tak, ze by si na jedlo vobec nemyslela, ale samozrejme by si si aspon na tych ranajkach, obede a veceri pochutnala.. uvidis, ze postupne to zvladnes, ved clovek zije a tesi sa aj z dobreho jedla, jedlo nemoze byt nasou prekazkou.. a ak sa bojis o svoju vahu (ja by som ti najprv radila, este par kil dohnat) kludne sa mozes zacat stravovat zdravo, a s tymto stravovanim urcite nepriberies.. uvidis.. len smelo do chutnania!!

krejzygrl

mala by si pribrat aspon tak 5kil moja. tvoje BMI je neco kolo 17,7 co je podvaha. chod si kupit chipsy a sladkosti a pekne bez vycitiek papaj ;) nemysli na vahu , na tom nikom nezalezi. uzivaj si zivot taky aky je , jedlo je super. lne to zas neprehanaj , drzim palce.