Boľavý pankreas - čo mám jesť?

radana

Mjanik,si naozaj uz trapny s tou svojou akupunkturou.Preco ju kazdemu vnucujes,aj ked vies,ze ludom nepomoze?To ti tak chybaju peniaze?

eee

Mjanik chod sa dat vysetrit a nepodsuvaj tu ludom tu svoju nezmyselnu neucinnu akupunkturu.Kazdeho vies len osocovat,lebo ti nevyhovuje,ze ti sem ludia napisu o akupunkture pravdu.Si obycajny FLOCKAR,ktory ma od akupunkturistu veeeelmi daleko. :)

inka

ak vydrzis tak nejest vobec nic,len pit caj žaludočny.potom suchare.na dalsi den som mužovi rozvarila varene zemiaky a jedol ich so sucharmi.mal velke bolesti az pokial mu nedali drenaz.a naozaj nemohol jest vobec nic bez toho aby nemal bolesti.bol 3x na vymenu drenaze v nemocnici na antolskej.po niekolko mesacnych trampotach ked uz schudol 35kg tak to boli jedini odbornici ,ktori mu pomohli.

mjanik

eee-keď sa nerozumieš akupunktúre-nepodsúvaj tvoje antipátie aj ostatným-akupunktúra je silná liečebná metoda-musíš vyhľadať dobrého akupunkturistu s praxou a ten ti určite pomôže.Teraz do akupunktúry začína hovoriť veľa neodborníkov

eee

Mala som zapal pankreasu a fakt velke bolesti.Jedine co mi pomohlo bol obycajny zaludocny caj,ktory podporil travenie.Mam to vyskusane,takze viem o com pisem.

eee

Ved prave akupunktura je v tomto na nic.Tak nevidim dovod na co ju podstupovat.Je fakt blbost na vsetky diagnozy pisat,ako akupunktura vsetko vylieci,pretoze to nie je pravda,ze akupunktura lieci.Este by som bola ochotna stolerovat,ze pri bolestiach svalov chrbta mozno,pisem mozno zmierni bolest.Ale urcite ze nelieci.

mira

Keď je telo dlhodobo zanášané hrubým a extrémnym pôsobením mäsa cicavcov, vajec a cukru, príp. povzbudzujúcich potravín, tak jemné pôsobenie akupunktúry na vyváženie energetického stavu nestačí. Musí sa príjem tých hrubých energií zastaviť. Ale tomu asi nikto neporozumie.