je to otrasne

Príspevok v téme: je to otrasne
nestastny_11

neviem ako zacat ale skusim takto no z jednou babou som chodil a velmi som ju miloval bol som snou statny ako nikdy ale jedneho dna sme sa rozisli kvoli uplne blbemu dovodu mna to uplne polozilo nedokazal som sa snikym potom ani rozpravat kazdy mi liezol na nervy a priznam sa ze som aj plakal bolo mi na nic asi po mesiaci som sa trosku spametal ale lubil som ju dalej skoro celych 5 rokou ale po tych 5 rokoch som spoznal fain babu boli sme kamarati a teras sa to dost zacalo vyvijat do nejakeho vztahu a v tom je ten problem ja sa vztahu velmi bojim pretoze sa mozno budeme musiet raz rozist a ja sa nechcem citit ako predtym lebo viem ze to bolo strastne a nechcem to prezit znova ta baba tvrdi ze ma ma velemi rada a vzdy ked sme spolu ze ma ma este racej ale ja aj tak nic nechcem bojim sa toho co si myslite co mam robit mam byt do smrti sam?

lilith

A kdo má rád rozchody s milovaným človekom? Nikdo! Ale ako chceš začínať vzťah s tým že už myslíš na rozchod?

pata.k

a preco by si mal byt sam? ved laska je nieco tak prekrasne.. ved ta baba ta predsa luubi, tak v com je problem? viem, ze rozchod boli, ale nemozes mysliet na to, ze sa "raz" rozidete.. ste stastni, lubite sa, tak smelo do toho.. a vobec sa netrap otazkami rozchodu.. ked to nie je aktualne, nie je dovod riesit to..