schudnut 10 kil za mesiac...je to mozne?

wewusa

ja som schudla za 2 mesiace 7 kil a citim sa super a nepripada mi to az tak nezdrave ako 10 za mesiac, podla mna to je nerealne a ked tak s nasledkami, ci uz zdravotnymi alebo jojo efekt

lululinkaqaa

nieee ja som 9 kilo za tri mesiace a je mi super ibaze asi idem mat anorexiu lebo chem este sschudnut:)a paci sa mi to ze som chuda ale nevidim daky extra rozdiel

LILIII

fraisee- suhlasym s tvojim nazorom ,to co tato baba pise 10kg za mesiac!!!!!!!!! paneboze chces si ublizit ja neviem ci je to vobec mozne no je to cista hladovka a aby si neskoncila v nemocnici ,preto radim pozor na to!!!!!! ja som schudla 12kg a to drem -kazdy den chodim behat ci snezi,prsi a strava sa taktiez upravuje ......to co za mesiac schudnes sa ti vrati TAK POZOR !!! POZOR !!!

lilielle

Ahojte ja potrebujem tiez zhodit 10 kil chcem dat dole , na vedlajsom fore mi poradili ze mam vazit potraviny a ze nemam jest po 17 a vsetko dam dolu

miro.83

Tiez som schudol priliz rychlo zdravym zivotnym stylom plus strasne vela behania. Za rok som dal dole 30 kil a tiez som mal nadbytocnu kozu najme na prsiach bruchu a bokoch. Potom som zacal posilovat striedal som objemovky (to su dni, ked priberam na vahe tuk aj svaly) z dietami a neviem ci to pomohlo ale koza sa pomaly stahovala az sa uplne stiahla. Ale trva to dlho nez sa koza znova stiahne.