strach o chorého syna

Príspevok v téme: strach o chorého syna
marta_tyir

bry den prajem v poslednych tyzdnoch som uz zufala zo svojho syna, ktori ma nador na mozgu.este pred takym mesiacom bol uplne normalny ale teraz sa to dost zmenilo..takmer stale je podrazdeny, mava bolestive krce v nohach aj v rukach je schopny prespat aj 18hodin denne...lekari vravia ze mu mozno dokazu pomoct ale on pomoc odmieta! hoci len tusi ze s nimbudem chciet iat za lekarom tak mava smaovrazedne umysly pomozte mi aspon vy prosiim

age44

tak ja neviem ako by sa mu dalo pomoct, ale tu priatelku spominal, ze mu je luto, ze sa chuderka trapi a tak.... no ked je tak daleko, tak to bude ozaj tazke. a nejaki ini kamarati? pisal ze hral futbal - tam niekto? uz mal syn narodeniny?

age44

a cez jeho priatelku by sa nedalo nejako to skusit s lekarmi? lebo tak to vyzera, ze pratelku by posluchol, mama je v puberte vzdy ten kto chce detom zle :-) neberte to osobne. ale mozno ona by ho vedela nahovorit na nejaku liecbu. vsak je to skoda neskusat.

age44

dobry, vsak vas syn tu pisal pod menom angel-diablo, fakt je na tom psychicky zle, niet divu. ale z jeho pisania vyplynulo, ze sa neda nic robit, nie ze on odmieta. ale urcite stale stoji za to nieco skusit a nepoddavat sa. drzim prsty