strach o chorého syna

Príspevok v téme: strach o chorého syna
marta_tyir

bry den prajem v poslednych tyzdnoch som uz zufala zo svojho syna, ktori ma nador na mozgu.este pred takym mesiacom bol uplne normalny ale teraz sa to dost zmenilo..takmer stale je podrazdeny, mava bolestive krce v nohach aj v rukach je schopny prespat aj 18hodin denne...lekari vravia ze mu mozno dokazu pomoct ale on pomoc odmieta! hoci len tusi ze s nimbudem chciet iat za lekarom tak mava smaovrazedne umysly pomozte mi aspon vy prosiim

sedmikraska

myslim, ze by sa to mohlo podarit, ked vysvetlite doktorovi vas pripad. Mozno by nemusel k vam domov zajst hned doktor, mozno by stacil len nejaky sanitar v bielom plasti a syn by mal uz nahnane. Ved sanitky casto behaju aj za starymi ludmi, ktori si niekedy len vymyslaju. Sanitka by vas uz do nemocnice dopravila a oktor by to doriesil. Vyskusajte to nejak dohodnut, snad to tam pochopia

sedmikraska

Neda sa aby prisiej ku vam domov doktor, trochu ho prehovoril a sanitkou s nim do nemocnice na vysetrenia? Asi by to stalo nejake peniazky, ale doktor je tak trochu autorita a pred nim asi ani tvrdohlavy chlapec necuvne, ale na vas bude asi nahnevany