ako je to s chlapmi?...otazka pre nich

kkq

Nedostupné po určitú hranicu. Keď to s tou hranicou preženieš, na čo sa má chalan ďalej snažiť, keď nevidí žiadnu kladnú odozvu. :-)

risiak19

to "nudenie" bude asi v tom ze ja som zvyknuty sa zabat trochu inak ako ona ja rad chodim na zabavi kde sa fakt odreagujem a ona je praveze taky kludnejsi tip ale aj tak ju mam velmi rad toto je asi jedina vec ktora mi zatial na nej vadi

stasticko

Risiacku, nechapem jednu vec- preco sa chces zmenit? Pises ze je super baba no zacinas sa nudit a z toho ti tak logicky- nelogicka vyslo ze chyba je v tebe.ako sa mozes nudit sam zo seba? to je teda riadna blbost, A preco by pripadny rozchod bol tvoja vina? fakt nechapem.Ak sa mate tak radi ako pises, tvoj problem neeistuje- musis si zacat verit a nepodcenovat sa za ziadnu cenu.ved mas usta , povedz jej ze by si chcel nieco zmenit- chodievajte na ine miesta, pozerajte ine filmy , spytaj sa jej co by chcela zmenit...komunikujte!a hlanve bud sam sebou- nepretvaruj sa , nehraj sa an niekoho kym niesi!!! Drzim prsty!!!

risiak19

ja som teras tiez spoznal jednu super babu vyborne sa polu bavime ale zase je to take ze ma to snou prestava bavit a to ja nechcem pretoze je to fakt super baba sa cudujem ze somnou vlastne chodi a ja ju nechcem stratit ale ak sa budeme musiet rozist bude to kvoli mne co mam spravit aby som prestal byt taky? chcel by som sa velmi zmenit

neviem :(

arriela u mna je to tak, ze on si ma uz dobil ale bojim sa toho, ze ak spolu chvilu budeme tak ze ma necha ako kopu bab predtym.....

arriela

no moj sucasny priatel ma tak dobyjal vyse roka,ja som ho stale nechcela,medzitym sme obidvaja mali aj ine znamosti.no a po tom roku som suhlasila aspon so salkou kavy a teraz planujeme svatbu:)

neviem :(

aj ja som rpesne taka, vzdy ma nejaky chalan omrzi po case...a teraz sa mi to vyplaca..ja som zalubena do takeho....a neviem co mam robit aby to so mnou myslel vazne :(

risiak19

tak nato odpoved neviem pretoze keby som vedel tak uz si aj hladam taku babu pretoze mna ani trosku nebavi stale zacinat od zaciatku.JA taky nechcem byt ja by som chcel nejaky normalny vazny vztach kde nebudem vymyslat ale ja to mam asi nejako v hlave zabudovane ze proste ma ta baba omrzi pocase skorej aj ja potrebujem poradit ako sa zmenit

Jigsaw

Aby baba zaujala chlapa, musí byť hlavne krásna a bohatá. Lebo tí dnešní chlapi sú takí "idioti", že im ide iba o sex a peniaze (česť výnimkám). Tým menej náročným stačí ak je milá, zábavná, dá sa s ňou porozprávať o všeličom, spoločenská a trochu tej krásy nezaškodí :).

neviem :(

risaik19...no ja som sa preto pytala lebo chalan co sa mi paci je presne taky isty a ze co mam robit, ked by som vazne s nim nieco chcela??,vies mi nieco poradit?co ma robit baba ab y ta zaujala ale tak vazne??