BABY?pačia sa vam chalani ,ktorí majú pehy????

minno

babyyyyyyyyyyyyyyy,DAKUJEM VELMI PEKNE.Ano,Frajekru mam uz ROK a vzdy mi vravi,ze som pekny (ja jej vzdy vravim,ze nema vkus:D )vdaka este raz Babenky.pomohli ste mi.som raaaaaaad.myslel som,ze baby neznasaju takych chalanov.cmuk

stasticko

Tak to je velmi tazko povedat. Je to individualne- tak ako vsetko!No myslim si, ze na pehach nie je nic zle ved su take mile. Niektorym ludom pristanu na inych si treba zvyknut!Raz si najdes babu(ak ju este nemas),a ak ta bude uprimne lubit, tak so vsetkym co k tebe patri. ovela dolozitejsi je charakter. Ak by som ja mala rada niekoho, kto by mal pehy, URCITE by mi to navadilo!!!

malinqa

tiez suhlasim :))) pehy su strasne krasne, moj byvaly mal pehy a bol neuveritelne sexi, proste to k nemu islo :))) vzdy po nom islo nejake dievca, aj ja :))) a to nehovorim, ze milujem pehatych chalanov..len sa mi to neskutocne paci pokial ako pisala bibuušš maju dobre srdiecko a nieco v hlave :)

sakire

Pehy su sexi. Dokonca po foteni mi ich fotograf zvykne zvyraznit vo fotoshope. Tie fotky su potom fakt smrncovnejsie a zaujimavejsie :-))