Spalenie pokozky slnkom

RNG

Na spaleniny je najlepsie aloe vera Podla moznosti ciste(99.3%) nekonzervovane.
Na regeneraciu po spaleni je potrebny vitamin E a C, nielen beta karoten
Hlavne vitamin E predide supaniu ked to clovek na slnku trochu pretiahne. Samozrejme nie ked to pretiahne prilis.
Davka oralne je narazovo 800 ba aj 1200 IU den dva (pred, ked vies ze budes na slnku pravdepodobne dlhsie) a po spaleni.
Pomaha aj tekuty vitamin E rovno na spalene miesta-ciastocne sa absorbuje cez kozu, podobne ako hojive aloe
Najdes na Google.sk pod doplnky, tekuty vitamin E, aloe

lala2212

ahojte bola som viac krat na slnku za posledne dni a dost dlho az moc dlho a tak som sa spalila ze mam pluzgiere a na nohach az fialove flaky ,,,,a neviem co sa mi moze stat alebo ci sa mam lakat ?!

maja1334

PROSIM NECH NIEKTO MI POWIE CO SI MAM DAT NA KOZU KED JU MAM SPALENU OD SLNKA...PROSIM NAPISTE NA MOJ MAIL maja1334@azet.sk...len na mail odpiste prosim was

neso

Dakujem za pomoc!
Mam doma tak dobru mast a chrbat ma vobec nepali. Vadi mi je je strasne mastna lebo obsahuje vazelinu. Ale ma vyhodu ze sa nezmyva vodou. Teda da sa ale asi na 4x :)

panika

neso
vyskusaj na opalovanie pripravky Daylong (lekaren)
Na spaleniny-panthenol .je to taka pena,(tiez v lekarni a ma aj milion inych moznosti pouzitia)

Lenush

neso - bez predpisu, zhruba 200sk v lekarni - 50 tabliet. nad 18 rokov 1 tableta denne, do 18 jedna tableta kazdy druhy den