Gél na vlasy

Príspevok v téme: Gél na vlasy
stanley

Zdravím...v mojom prípade sa jedná o bizarný, ba až banálny problém, ale veľmi ma to štve..kupujem si gély na vlasy (som ch a mám 19) aj drahé, tie, čo sú v reklamách, aj tie lacnejšie, proste skúšam, ale moje vlasy sú nejaké divné...je jedno, či ho tam nanesiem kilo, alebo iba trocha na prsty, nie a nie stáť. Proste sa snažím aj 15min a vlasy sú spadnuté a nie pekné...pred pár rokmi som s tým nemal vôbec problém. Používam značkové šampóny, no mám aj lupiny a pomaličky mi aj padajú (vlasy)ale to asi je v norme. No tie vlasy vyzerajú v pohode, keď som ostrihaný celkom na krátko (1-1,5cm) ale po pár týždňoch (2-3) je to už hrôza! Nie sú pekne do hora a neviem s nimi robiť divy:) neviete mi poradiť, či je problém vo vlasoch, géloch, mne, alebo kde vlastne? nemáte podobný problém?
Ďakujem krásne za akúkoľvek odpoveď...Stanley

stanley

Nie Nie...ja len tak na 1 - 1,5 cm...ale ten gél zaberá len asi mesiac po ostrihaní, no a potom je to strach a hrôza..a kupujem fakt aj tie najdrahšie a sú o ničom...neviem, či moje páperové vlasy slabo chytajú gél, alebo čo...

stanley

juuuj, ale ja to potrebujem na tie moja asi 2cm dlhé....nemá s tým niekto skúsenosti? Lebo ten gél je OK, len na dlhších je to o ničom, no a chcel som aj o tých mojich vlasoch..kým boli ako dróty, tak to šlo, ale na toto moje súčasné perie to akosi nezaberá...ako sa mi tak mohli zmeniť?

malinka

stanley, ja viem, ze je velmi pohodlne nabrat trochu gelu a trochu to tam pomackat, ale pokial penove tuzidlo nechas vo vlasoch nevyfukane, hrozne sa ti polepia. S tuzidlom ide o to, aby vlasy vyzerali prirodzene a pritom stali ako ty chces, narozdiel od otrepaneho ,,mokreho" efektu gelov. A ci je to odolne proti dotyku musis vyskusat sam, fakt netusim ako reaguju tvoje vlasy. ,,Po case" je velmi relativny pojem, mozes si byt isty, ze ti to tam 3 dni v kuse nevydrzi, ale dajakych 6 hodin urco. Mozes to pouzit aj na kratke vlasy, ale efekt ti nikto nezaruci, lepsie to vyzera na trosku dlhsich-aspon 5 cm

stanley

A keby som si kúpil iba jedno to tužidlo? Nešlo by to upraviť len tak rukami? Bez fénu a pod.? Je to odolné voči dotyku resp. nezničí sa to po čase? Dá sa to použ. aj s malými vlasmi? (2cm)..díki moc

....

mno presne... Got3be too zlte v tupe.... glue,lepidlo. to je fantastisne,musis sa naucit si ho nanasat na hlavu a nebudes mat problem. Ja som dievca. Vlasy mam jak perie. uplne jemnucke. Ale dokazdem si urobit taky uces ze dovi dopi :D A to takto: Na mokre vlasy si dam TUZIDLO Got2be. VYfukam do pozadovaneho tvaru a vytvarujem s got2be glue a na koniec zastriekam lakom na vlasy libar tuzica sila 5 alebo 6. Skus

stanley

No, ale dosť ľudí ich používa, no a vidím aj pekné kreácie, no mne to nejde..je chyba teda vo vlasoch? Nie sú riedke, ale dakedy boli ako dróty, a teraz ako perie...ale tak tužidlo môže byť OK...nevyzerá to ale divne?

Certik

alebo vlasy dobre vystuzi aj citronova stava, alebo pivo :-). citron mi pomahal aj proti lupinam. kedysi sa mojej vlasovej pokozke ziadalo viac kyslejsieho prostredia. mne osobne sa ovela viac pacia tuzidla, havne tie penove, ako gely.

malinka

Este nieco, poznam chalana, co ma tak 8-10 cm vlasy a dava na ne vosk na vlasy, drzi mu to cely den pekne dupkom, ale pokial mas riedke vlasy tak neviem