Problem vo vztahu

Príspevok v téme: Problem vo vztahu
janka

mam taky problem..mam 16 rokov a o pol roka mladsieho chlapca chodime uz spolu viac ako mesiac ale pred nim davnejsie som mala 19 rocneho chlapca vzdy mi ten vyznaval lasku dali sme sa rychlo do kopy boli sme spolu asi 2.3-krat vonku co sme sa dali do kopy..ale po tyzdni ma nechal stale sa vyhovaral ze sa musi ucit lebo bol pred maturami tak to islo stale dalej a dalej a nakoniec mi dal kopacky ani neviem preco..potom sme sa uz dost dlho nevideli a stretli sme sa po dost dlhom cas raz na disko ani sme sa nerozpravali nic len sme sa videli a na druhy den mi napisal.chcel aby sme sa stretli a asi 3-krat to odvolal lebo hovoril ze nema cas a potom odcestoval je doteraz prec ale pisal mi..potom mi uz dlhsiu dobu nenapisal som si myslela ze sa vyksalal na mna tak som si nasla druheho terajsieho..ten terajsi ma ma velmi rad verim mu ale tamten noo neviem ale mam ho velmi rada..neviem co robit ci sa s tym teraz rozist a byt opat s byvalim alebo sa na byvaleho vykaslat..neviem vobec viem ze to asi znie cele hlupo ale neviem co robit:((.....alebo som rozmyslala ze ostanem sama a nebudem sa trapit a este jeden chalan ma minule otravoval chcel so mnou chodit ked som mala toho terajsieho a bolo mi ho luto pustit k vode,,,ja vobec neviem couz mi z toho sibe:( mne je strasne luto pustit nejakeho chalana k vode ani to nedokazem asi som zbabela:(( prosim poradte nieco

sedmikraska

jajaj, to si musi kazdy pekne prezit. Ked si citam dennik s tych rokov tiez na kazdej strane lubim ineho a idem sa z toho zblaznit a dokonca tam mam aj reci, ze pojdem do klastora alebo budem lezba :)))

sendy

Mila janka, v prvom rade si musis uvedomit co, resp. koho naozaj chces. nemozes predsa sediet na dvoch stolickach!Rovnako dokezite je uvedomit si , ktore hodnoty su pre teba vo ,,vztahu,, dolezite. A to ze je ten jeden prec nemoze byt prekazka- ak ten vas vztah nelezi na dne mravneho oceanu.Vyber si jedneho- dufam, ze vies podla coho, a do toho vztahu daj vsetko. Nestriedaj ich ako ponozky.
alebo vies co? Ak si predchadzajucim riadkom velmi neporozumela tak sa na to vykasli- mas 16 rokov- si este decko, na taketo problemy mas este dost casu, najprv sa musi poprelievat a potom to bude mat aj zmysel. Vsetko dobre.

filip

Chudaci chalani. Striedas ich ako derave ponozky.
Chodis s jednym ,druhy byvaly zavola a potom sa na teba vykasle a ty hned rozmyslas nad tym, ze nechas terajsieho a pobezis za byvalym, co ani nejavi zaujem.
A ked sa zjavi dajaky co ma zaujem, tak tiez chces nechat terajsieho...

Aj ja mam zaujem, pustis terajsieho, byvaleho aj toho napadnika k vode? Staci mi s tebou 2 tyzdne, potom ma mozes kludne a bez vycitiek pustit k vode, ked sa objavi niekto dalsi....(mam pekneho brata, nemas zaujem?)

nika777

no myslim si,ze po tom 19-rocnom je len tuzba,ze ho proste nemozes mat,a uz len tym ako sa k tebe sprava/l,ta pritahuj.musis sa rozhodnut ty sama a ak tazko pustas chalanov k vode bud im daj priestor aby ta pustili oni,ak ti na nich nezalezi alebo ak mas aspon trochu rada,pockaj a ono to pride samo...