Ako ho zbalit??????

Príspevok v téme: Ako ho zbalit??????
agiana

Ahojte:)),,,,mam 15 rokov a veelmi sa mi paci jeden chalan!je o rok starsi a minuly rok chodil do tej istej skoly ako ja...na zakladku. Paci sa mi a chcela by som,aby sme sme spolu chdili, ale on o mne nevie asi....asi nic! pozna ma len z videnia a vobec nevie ze mam onho zaujem! neviem ci sa mu pacim :-((!!!? neviem...neviem ako by som ho mohla zbalit..:-(!!!! este som nikoho nemala! a...a bojim sa ho len tak spytat...alebo vyznat mu lasku!! mozno..sa hambim!!...som zbabelaaa!!! bojim sa toho...co bude potom,ked odmietne, ako budem vyzerat a co si o mne budu vsetci mysliet!!! aaaach...nemate nejaku radu,alebo skusenosti??? viem ze je to mozno hlupa otazka ale,,...poradte:)) plsss

mojinka

podla mna by si nemala ist na to takymi obklukami a tak zdlhavo! ak sa ti naozaj tak paci, tak ho jednoducho niekde pozvi, rovno na rande! no a? je pravda, ze ked on o teba nejavi zaujem, tak to mozno nebude uspesne, ale stoji to za pokus! bud ta hned odmietne alebo ho zaujmes a dalsi krok,,napr dalsie pozvnie,, musi navrhnut on! hned budes vediet na com si. preco sa tym zbytocne dlho zatazovat? ak ta nechce, tak sa to jednoducho dozvies hned a nie po niekolkych akoze kamaratskych rozhovoroch! potom ta odmietne a ty si sa tym zbytocne tak trapila!

lenuška

agiana..... ja mam vela skusenosti s chalanmi... mam 16 a mam priatela 3 roky... ja som mala tiez taketo problemi kedysi.. a najlepsie co mozes urobit je zistit si o nom nieco od niekoho koho poznas aj ty aj on... a potom sa s kus s nim zblyzit... mozno pripojit sa do rozhovoru... a potom neskor uvidis ci o teba javi zaujem alebo nie... ak ano tak skus pockat co bude dalej ci sa ta nieco opyta alebo ta niekam pozve... ak nie a budes si ista ze o teba zaujem javy skus sa ho to opytat :)