nejest a pit???

Príspevok v téme: nejest a pit???
lenuška

potrebujem radu odbornika.... tento rok som sa konecne odvazila ist na modeling...teda... spomocou mijich kamosiek:)zobrali ma a powedali ze mam zaujimavu tvar ktora by sa im tam strasne hodila.... moc som sa potesila... az kym mi nepowedali: postavu mam tiez dobru ale trosku by sa mohlo popracovat na tych bokoch a brusku... ved o pol roka ta zoberieme bez castingu.............. teraz nic nejem akurat melon alebo cely den nic nejem a iba pijem... a pravdaze chodim do fitka.. ale ziadne zmeny nevidim... co mam robit....???? som uz zufala......:(prosim pomozte:(:(

lenuška

agina len vies.... ja som neni tucna ani nic... vydela som tam dievcata aj z horsou postavou ktore mali peknu kvar.... ibaze ich nezobrali lebo mali hroznu postavu ale ja ne az tak... aspon si myslim

agina

Lenuska lenze fotomodeling a klasicky modeling je sakra rozdiel. Samozrejme velmi by ma potesilo, keby sa ti splnil zivotny sen...avsak nie na ukor zdravia.Moj nazor je ten, ze modelkou by mala byt len dievcina, ktora ma na to predispozicie...cize nemusi chudnut, priberat, ist na plastiku...zober si len taku Ivanu Christovu....v tvari je velmi pekna, avsak dozivotne by sa musela tyrat nejakymi dietami, aby vyzerala ako modelka...
Neskusala si sa trebars prihlasit do sutaze krasy??? Tam takeprisne kriteria nevyzaduju a myslim si, ze odtial by si mala najlepsi start do sveta modelingu.

lenuška

nina30 dakujem za radu... skusim to a ja ti dam vedet ci to zabere :D:D ale este raz velka vdaka lebo to pre mna moc znamena:)

lenuška

agina mas uplnu pravdu...ja som skusala fotomodeling lebo tam nemusim vyzerat ako zora czoborova:D:D tak som uspela a dokonca moja tvar zdobila casopis tomy(moda pre zeny) a fotograf mi prave odporucal ze v vo svete modeliek by som sa asi lepsie usadila... minuli rok som sa bala ale teraz mi pomohli moje kamoski

nina30

Frontman - tak to je fakt úžasná rada pre dievča ktoré chce spraviť všetko pre to aby bola modelka. Si kus blba.
A je mi jedno, že povieš že si to myslel humorne, to dievča to tak zobrať nemusí.

forev.

mna by len strasne zaujimalo, co to je za agenturu. pretoze tu na slovensku sa nam v poslednom case vyrojilo "serioznych" agentur az az.

nina30

Ak chceš schudnúť boky, tak nič iné ako šport a vyvážená strava Ti nepomôže, žiadne hladovanie a len pitie.Potrebuješ proteíny aby sa ti začali štiepiť tuky. Nízkotučné acidko, syr - nízkotučný, ryby, kuracia šunka, vajíčko. Nekombinovať s chlebom, takto aspon dva dni a potom striedmo. Ale nie nič si nedopriať, lebo na teba príde kríza a zješ aj chladničku. Ak chodíš do fitka tak tam musíš mať poradcu, nech ti zostaví cvičebný plán na tie partie ktorým sa chceš venovať a nech ti poradí aj so stravou. Hlavne to nerob tak ako doteraz, lebo takto ti akurát vypadajú vlasy a pre nedostatok živín sa ti pokazia aj zuby a tak Ťa už do modelinku chcieť nebudú. Takže hlavne s rozumom.