piste prosim

Príspevok v téme: piste prosim
bojim sa

ani neviem preco sem pisem ale mozno mi poradite moj problem spociva v tom ze asi pred pol rokom som len tak zbalil jednu babu trochu som vedel ze aka je tak podla toho som jej rozprava o mojej minulosti a podobne.Ja som predtym bol velky blbec stale vymyslal somariny fajcil,pil nadaval za kazdym druhym slovom to som jej ale nepovedal to vsetko som zamlcal a pred nou som sa tvaril ako najveci anielik.Ale ako sme spolu chodili najskor som to bral len zo srandy ale potom som zistil ze to co som jej vravel ze aky som anielik tak som sa nim zacal stavat prestal som uplne fajcit,pit a dokonca uz asi 2 mesiace som nepovedal neslusne slovo.A vtom je ten problem ja som si ju velmi oblubil a mozno sa do nej zalubil ale teras mam vycitky stoho ze som jej klamal o mojej minulosti a teras sa za nu velmi hambim viem ze ked sa raz dozvie aky som bol ze okamzite sa somnou rozide a to v ziadnom pripade nechcem ale uz jej nedokazem ani klamat ze som bol stale taky aky som teras mam ju velmi rad a aj ona mna ale ked sa to dozvie je koniec co mam spravit som stoho uplne mimo prosim piste vase nazory mozno mi pomozu,dakujem

stasticko

A ty si myslis, ze ona ti o svojej minulosti povedala vsetko? ze nama ziadne tajomstvo? dost pochybujem. Myslim si, ze sa vobec nemusis citit vinny, ze si jej to nepovedal, kazdy ma nejaku tu minulost, kazdy zazil to hormonmi riadene pubertalne vystrajanie, nie si ziadna vynimka. No ak ta to tak trapi, kludne jej to povedz, jednak by mala byt rada, ze si jej to povedal a este tym viac, ze si sa polepsil prave kvoli nej(mna by to teda dostalo a uz by som bola tvoja)): ak ta kvoli tomu nabodaj necha, tak je fakt cudna.V tom pripade kasli na nu, vztah je aj o kompremisoch, o ohladuplnosti a prave tu sa to moze prejavit. Neviem si predstavit ako chcete riesit skutocne problemy v buducnosti ak sa uz pri takej drobnosti bojis jej reakcie. Alebo jej nad hlavou ziari svatoziara??? Kazda normalna baba by toto nemala brat ako dovod na rozchod- myslim si.Si citlivy, ohladuplny mlady muz,nech si ta pekne vazi!!! POVEDZ jej to- to nie je dovod, aby si sa trapil! ak ta ma rada tak zo vsetky co si, i co si bol. Drzim prsty!!! A daj vediet, ako si dopadol!

bojim sa

ja neviem uz som aj rozmyslal ze tak postupne jej to hovorit ale ja fakt neviem ako mam zacat a tak dost sa toho bojim

agina

Kludne jej to povedz, ze je jedina zena, ktora dokazala aj nemozne a to, ze ta od zakladov zmenila a nadviaz na to tu tvoju slavnu minulost, kludne jej o tom porozpravaj, nie je to az take strasne a povedz jej ze v com si sa pri nej zmenil...

lilith

Minulosť je minulosť a prítomnosť je teraz. Človek sa dokáže zmeniť,a láska robí zázraky.A asi spravila aj s tebou,ak je to správna holka,bude tomu rozumieť.

RNG

Mozna je opak pravda, ked zisti, nakolko si sa zmenil(ked to vies udrzat!) a je to kvoli nej, o tolko viacej si ta bude viacej cenit.

nataliiie

povedz jej to, ved ked uz teraz taky nie si, uvidi ze si sa ozaj zmenil, a ak ta ma aj ona rada, tak sa s tebou nerozide..