Mám príznaky tehotenstva, ale aj menzes

Príspevok v téme: Mám príznaky tehotenstva, ale aj menzes
mirka09090

Ahojte ludia, som rada, ze existuje takyto portal o ludoch. Mam otazku - s manzelom sa uz dlhsie snazime o dieta, mame nechraneny styk, skusame plodne a dokonca aj neplodne dni. Mam skoro vsetky priznaky tehotenstva, ale dostala som aj menzes - je to klsicky menzes, kuraat trosku slabsi - ale nie spinenie, proste menzes. Trva uz piaty den. Ale aj tak mam na Vas otazku - je tu niekto, kto mal pocas tehotenstva menzes? PROSIM NEPISTE VECI AKO - jedna znama mojej znamej a tak. Iba realne. A prosim neradte mi kupit si test alebo ist ku gynekologovi, mna zaujima len nazor, ci mozem byt v tom, pretoze prsia sa mi pred menzesom az moc zvacsili, semtam sa mi tocila hlava, bolelo ma od zaludku a tie chute.

janka

menštruaciu možeš mat prvy druhy krat aj ked si tehotna.
najlepšie budeš mat ked sa porozpravaš z odbornikom a vyskušate nejaku liečbu alebo ti poradi ako otehotniet ,,
tiež nieje dobre ked mate sex každy den lebo spermie su nekvalitne nestačia sa tvorit nove... pred plodnymi dnami aspom tyžden nesexujte ani nič a potom to skuste mne to poradil gynekolog a vyšlo to teraz som už v druhom mesiaci a som velmi štastna a pokušali sme sa o babetko skoro rok až teraz sa to podarilo ... držim palce

musska

Bozee,jasnee, vsetky ste tehotne!! To nepoznate zaklady biologie?? Spravte si test a nemajte trapne otazky, ved to je des...

radka 606

ahojte mam otazocku:mozem byt tehotna ked beriem antikoncepciu a mam uz aj po menstruacii?mam divne chute a bolesti bruska a sem tam aj zavraty.prosim o radu.Dakujem

lilinka

ahojte poradte mi prosim,mala som s priatelom nechráneni sex,ale dali sme si pokoj,mozem byt tehotná ked som nadruhy den po sexe dostala krámy,prosim napiste mi niekto.

nicky312

hm chcela by som sa opytat ci mozem byt v tom aj ked som uz druhy mesiac dostala kramy a myslim ze chlap sa do mna nespravil, len mam divne tlaky v bruchu a aj chute ale to moze byt aj z toho ze mam kramy..tak neviem...

mimuska125

Dobrý deň môžte mi poradiť. Mala som nechránený pohlavný styk a všetko to šlo do mňa. Teraz mi meškajú už 2deň krámy. Môžem byť tehotná ak som pohlavný styk mala na 14deň po menštruacii? ďakujem