Co to len moze byt?

Príspevok v téme: Co to len moze byt?
otaznicek

Ahojte, mam problem, ktory sa tyka toho, ci nie som tehotna. Mala som priatela, s ktorym sme sa naposledy milovali na zaciatku jula. Ako ochranu sme pouzivali kondomy (hormonalnu antikoncepciu som zo zdravotneho hladiska nemohla brat). Menstruaciu som mala dostat uz 19. jula, no a nedostala som az doteraz. Teraz je 11. augusta a stale nic. Pocas pohlavnych stykov sme stale vsetko kontrolovali, dokonca aj potom, ci nahodou nie je kondom poskodeny, cuchala som si svoje sekrety, ci z nich necitit semeno..Vzdy bolo vsetko v poriadku.
Je tu este jedna moznost...V juli mi zacal svrbivy vytok, ktory som ako-tak vyliecila Floragynom (capikmi na upravu flory). Celkom mi pomohli,ale potom,ako som bola pri mori, sa mi to zasa vratilo, aj ked uz v slabsej forme. U lekarky som nebola s tym perto, lebo vzdy po menstruacii sa mi vytok vyliecil,takze aj teraz som stale na nu cakala. Ale ona neprichadza. Moze mat aj ten vytok suvis s tymto problemom? Nemusi to byt nevyhnutne tehotenstvo?Dakujem

jaja

jasne,ze nemusis byt tehotna a ak ste mali ochranu tak je mala pravdepodobnost,ved pises ze kondom ani poskodeny nebol....takze skor nejake gynekologicke tazkosti to asi budu=0)