mam malinky nabeh na anorexiu,??prosim poradte mi VY

Príspevok v téme: mam malinky nabeh na anorexiu,??prosim poradte mi VY
anonymka-anonymka

mam 163cm,49kil..drzim hladovku pretoze chcem schudnut..a pritom trpim,lebo som strasne hladna..no radsej si jedlo odpustim..ked som pod natlakom,dam si jablko..kazdy den cvicim,chodim sa byciklovat..od vcera som ale zistila,ze jedlo mozem pokojne vyvratit..sla som na wecko..ale akosi nic..dnes som zjeda dve palacinky pretoze som bola nutena no vzapeti som to vyvratila..preco to robim???

lela4656

AHOJTE VSETCI,MZSLIM SI YE CHUDNUTIE ZENY PRIVADZA DO NEPRIJEMNYCH SITUACII,....PRETO TREBA ROZMYSLAT CO A AKO ZENSKA PRI CHUDNUTI ROBI,...KAZDA JEDNA CHCEME BYT PEKNA A VYZERAT DOBRE ALE VSETKO TREBA PRISPOSOBIT SVOJMU TELO NIE KAZDA MOZE MAT 45KG ...TO JEDNODUCHO NEJDE JA MAM NIE JE DOLEZITE KOLKO MAM VYSKU A KOLKO VAZIM DOLEZITE JE CITIT SA SO SEBOU ASPON CIASTOCNE SPOJOJNY A MAT SA RAD AJ SVOJE TELO:)) A DVIHAT SI SEBAVEDOMIE.........

qui

prdelkaba ahoj:), mam rovnaku vysku a vahu o kg viac, a citim sa v pohode, kde si preboha nabrala, ze mas 12kg podvyzivu??? ked si predstavim na sebe 12kg navyse tak mi je zle...

prdelkaba

ja mam 176 cm a 54 kilo ..co je 12 kg podvyziva.. ale nejsom anorekticka.. ja viem ze som chuda, len akosi mi nechuti jest ako chuti ale staci mi malo a uz potom nie som hladna.. neviem co mam robit, chcela by som pribrat tak 5 kilo ..ale ako?? z coho takeho sa pribera??

optimista

Strasne rad by som chcel vidiet dievča-ženu" tlstu" ,162 cm,važiacu 40 kg.Nepozeraš na seba cez lupu,alebo vypukle zrkadlo. Ked nie mas babeh na liečbu u psychologa, alebo psychiatra.

depka

čo ti k tomu napísať, potrebuješ odbornú pomoc a dať si to všetko v hlave do poriadku!
jaja...presne tak som na tom aj ja:)ja by som aj pristala nejakých pár kíl na vrch ale na dol by som nechcela ísť ani za svet. V podstate som spokojná sama so sebou.

anonymka-anonymka

chudnut chcem preto,lebo som tucna.mam ohavne telo..to je asi prvy bod preco mi na chudnuti tak strasne zalezi.vies chvilkami si myslim preco to robim ved idem nieco zjest..ale nedokazem fakt siahnut na jedlo...ked uz totalne umieram hladom dam si jablko alebo take nieco,no vzapeti to lutujem..o 80kalorii mam v sebe viac..vcera som zacala stym zvracanim..nechcem aby som v tom bola po usi a robila to aj 20 krat denne..bojim sa no vzapeti ma dnes potesilo ze zaludok mam cisty..snazim sa oklamat zaludok vodou,a tak pijem dost mineralky,a cistej vody,dufam ze z toho nepriberam

ema

dievca... mas problem
to uz nie je nabeh
ale je dobre ze si to uvedomujes
Ja mam rovnaku vysku a vahu o 10 viac ako ty.
Skus sa zamysliet preco vlastne chces chudnut.
Ak ti mozem poradit, rozvrhni si den a porcie jedla tak,aby si zjedla optimalne mnozstvo kalorii.
Ak to dodrzis, si hviezda;) Drzim ti palce. Este nieco; rob to, prosim ta, predovsetkym kvoli sebe.

jaja

ak zvraciaš, tak sa jedná pravdepodobne o bulímiu, nie o anorexiu
a určite by som to nenazvala "malinkým nábehom"
ja mám podobné miery a všetci mi hovoria že som veľmi chudá že by som mala pribrať
určite so sebou niečo rob, navštív odborníka kým v tom niesi až po uši