45rokov a tehotna???

janka

Awoj Marietkaa! myslim si ze vobec nieje na tom nic zle ze mas 45 a budes mat mozno miminko!citala som tu aj taku reakciu co bude o 20rokov.Dam ti priklad moja babka mala poslednu dceru v45 a dnes ma ta dcera 4 krasne deti a moja babka si uziva pravnucata a je stale vo forme..Ber to dietatko ako dar nie ako nestastie...neurob neuvazenu vec ktora ta bude potom mrziet.Drzim palce!

marietkaa

priatelovi som to povedala ze je sanca ze budeme mat mimino no bol stastny aler tak hend prva jeho otazka: zvladneme to?? .....teraz uz vazne neviem co dalej sprav
im

sasinka

marietkaa ak sa ti potvrdi ze si naozaj tehotna,tak nespanikar,a hlavne neblbni..ved babatko je ten najkrajsi dar..mozno mas nieco,preco je pre teba tazke vychovat male,,ale nechaj si to prejst vsetko v hlave..mas len 45 ako vravis..tak ziadny problem.kup si v lekarni tehotensky test ako neva vravi..a kup si to hned zajtra ak to bude mozne.cim skor tym lepsie.:)

vodica

tazke rozhodnutie,ale len ty sa mozes rozhodnut.zvaz za a proti.nech sa rozhodnes akokolvek,drzim palce.ak sa rozhodnes pre babu,tak nech je zdrava,lebo je to uz dost vysoke riziko

35sandy

takto vobec nemas jednoduché.Mám brata,ktorý má epilepsiu a viem čo to je.Hlavné rozhodnutie je len na Tebe.Musíš zvážiť za a proti.Držím palce

neva

marietka a hlavne sa zdôver priatelovi, čím skôr. Dvom sa lahšie nesie každé trápenie a možno sa ľahšie rozhodneš, ked budeš vidieť jeho reakciu. Neodkladaj to, urob to hned.

marietkaa

ja sa vobec neviem rozhodnut co spravim ak to bude pravda.... na jednej strasne som vdova uz 5rokov a s priatelom si rozumieme dobre ale tak spolocne byvanie neprichadza do uvahy... a potom neviem bojim ci budem stihat male miminko a syna s tazkou epilepsiou