prehanadlo?

LaurinkaB

Ved som Ti to uz napisala - prirodne prehanadlo gutalax.. aj som Ti napisala ako to ucinkuje, co mas robit...
stoji as 65 sk

misheliqqq

ja niezeby som nezobrala prehanadlo ale asi na prirodnej baze len keby ste mi poradili nejake + cenu + ucinky ...dakujem

robbie56

V zivote som mal 1 zapchu, to bolo od toho, ze som si urobil cokoladu z automatu, ale som tam dal vela tej cokolady. To som mal asi 3 dni problemy, ale som pil vela vody a potom to pomohlo. Ale problem bol, ze by nieco aj vychadzalo, ale neslo, tak to neprajem nikomu :) Vtedy som vsak dostal signal ku studiu vlastneho tela, co sme sa kedysi ucili v 6 rocniku ZS, ale potom som sa s tym zaoberal az ako 23 rocny.
Cize ja som mal zapchu v dolnom tracniku pri konecniku.
Jej ked nic nejde, tak bude problem niekde hlbsie ... Moja mama mavala problem s tym, ze netrebalo ist na zachod len kazde 2 dni, ale potom sa zvysil prijem vody a vlakniny, a uz je to lepsie. No ma hemoroidy, ktore mohli byt od tej zapchy, teraz pije ocistny caj a ma masticku na hemoroidy od prirodneho liecitela zo Svateho Petra, pana Pavla Melisa ..
Kedze ziadne ine veci(cipky, masticky z lekarne) nepomohli. Teraz sa to zlepsuje..

LaurinkaB

jasne chapem, klistir pouzivam pravidelne..
ja som tiez dala radu, lebo viem co to je mat niekolkodnovu zapchu.. nevies, kde v crevach sa to zastavilo, a klistirom nejdes az na koniec hrubeho creva, alebo do tenkeho, preto je lespie ked sa to prezenie od vrchu slivkami, alebo niecim prirodnym...

ja napr. vzdy ked sa chcem citim uplne cista, dam si prehanadlo a potom klistir, to je super.

robbie56

LaurinkaB:
Najucinnejsia je voda :)
Ten postup s klystirom som popisal, ak by boli otazky, tak sa treba pytat ...
Ten prinesie okamzitu ulavu a nie je potrebne kupovat gutalax.
Ale je to na nej ze co pouzije ...
Ja len davam radu ...

LaurinkaB

preco nebrat prehanadlo ked je cisto prirodne? aj babky korenarky vedeli ake bylinky na co pouzit. Nechapem ludi, co by radsej trpeli niekolkodnovou zapchou, zdurenym bruchom a pocitom plnosti ako si raz v zivote dat prirodne prehanadlo.

mishelinqqq
ak teda nechces prehanadlo, vsad na stary dobry recept, ktory u mna nikdy nefungoval, ale ze vraj je zaruceny... a zjedz slivky, slivkovy kompot alebo susene slivky...
vela stastia