Hrube obocie.. trhania sa bojim lebo to boli

gretka

katka, neboj sa trhania, prvy krat to bude trosku boliet, ale postupne to uz nebudes ani vnimat. Velmi dobre pomaha natriet si obocie akymkolvek kremom, za chvilku tie chlpky zmaknu a to je potom ovela menej bolestive, naozaj :) tak sa neboj, uvidis ako budes spokojna s novym peknym obocim

miminko

neboj sa trhania , len troška slzia oči keď máš hrubé obočie , a skúsená kozmetička vytrháva rýchlo to skoro ani necítiť :) no najviac to bolí prvýkrát :) potom je to už nič :p

Lolka

ale co som chodila kozmeticke ona mi nieco aj voskom a nieco asi pinzetou to som nevidela a omylom mi asi aj znamienko a mam tam odvtedy také napuchnuté, a este aj zvysila cenu. uz k nej nechodím

aduska14758

Ja mam 12 a moja kamoska mi povedala ze trhanie obocia vobec neboli len je to toke steklenie, ale ked ma clpok v oboci silny koren je to problem.ten som si teda nechala tak a vytrhala si kratke chlpky, ktore kazili estetiku.mama si to vsimla ale nic nepovedala. mna to skoro vobec nebolelo.

srnka

moja kozmetička vraví že voskovými pásikmi sa to nemá pretože ako to strhneš tak budeš mať padnuté viečko a rýchlo sa ti urobia vrásky... prvý krát je dobré ísť ku kozmetičke pretože ti ho upraví pekne a hlavne rovnako... a ešte to že je otrasné keď má baba nad očami len niečo tak tenké s čím si už nepomôže ako mať husté obočie s možnosťou tvarovať ho:)... bááj

dafne

ahojte, nečítala som všetky príspevky...ale aj ja mám problém s hrubím obočím a rýchlosťou rastu...ja si dávam upravovať obočie u kaderníčky...bojiš?...iní ľudia sú na tom oveľa horšie,a ty sa bojiš trhania obočia ? fakt nechápem......a ešte som postrehla príspevok,trhanie obočia voskom.....dobrá kozmetička by to neurobila, pretože v okolie oči je citlivé,nachádzajú sa tam nervové zakončenia a môže dôjsť k poškodeniu...upozornila ma na to moja kozmetička.... pa pa...