Hrube obocie.. trhania sa bojim lebo to boli

tuturutu

Moja..ja mam tiež problém z veeelmi hustým obočím a celkovo s ochlpenim. ale nedala som sa. kamoška mi ho vytrhala a teraz si to už par rôčkov robím sama. neboj, vydržíš to

Filaga

chod ku kozmeticke, rychlo ti to vytrha ( budes ju chciet tak trosku zabit, par krat ta napne ako mna ) a potom si uz sama budes dotrhavat chlpky, ktore budu dorastat. Mne vytrhala minimalne polovicu z predosleho obocka....a teraz mi obocko upravuje frajerka a vzdy mam krasne upravene a sexi obocko. predtym som vypadal ako breznev (ako frajeka :)

poliewoocka

Zajdi za kozmetickou,ak je sikovna,nic neucitis.Rozhodne to nenechavaj na seba,nemusi sa ti podarit rovnaky tvar.Bolest utlmi aj ladovy obklad,preto sa pouziva aj pri epilatoroch.Ucinny je aj aloe gel.
A ak chces sama,drz sa zdraveho usudku,trhaj len chlpky,ktore nepasuju do linie.Obocie by sa malo zacinat v linii koren nosa-nosna dierka a koncit v linii nosna dierka vonkajsi ocny kutik.Pamataj,cim vyssie je obocie,tym mladistvejsie a otvorenejsie posobi tvar.Ale-vsetko s mierou:)

shobian

kamoska to robi tak,ze si da hrubsiu vrstvu kremu a tak ide vytrhavat. ja mam tiez huste obocie,a nechavam si take,lebo tenke nakreslene linky mi pripadaju smiesne.

zaba

Pred trhaním obočia sa umy studenou vodou. Ja mám menej citlivú pokožku po umytí. Potom si trhaj obočie dobrou pinzetou. Pokožku niekedy treba trochu natiahnuť. Obočie si vytrhaj len jemne zo spodnej strany. Určite si netrhaj obočie natenko. stačí len trochu upraviť kontúry, aby bolo tenšie.

RNG

Mne osobne sa paci huste obocie.
A moj nazor na drzanie sa modnych trendov je nahlavupadnutost, hlavne ked to moze ohrozit zdravie.
Ti, co si piersuju telo, trhaju chlpy riskuju stale moznost nakazy, ktora vedie k zjazveniu-to uz je potom krasne!

Filaga

ja si myslim ze najlepsie riesenie je si ho cele oholit a potom nakreslit nejakou fixkou alebo vodovou farbou vysnivany tvar.