Co s ovisnutymi prsiami?

Príspevok v téme: Co s ovisnutymi prsiami?
prsia..8{

Ahojte.Mam taky mensi problemik...Po tom, co som dost rychlo schudla 10 kil, mi zacali ovisat prsia..Ato teda poriadne...Kedysi som nosila podprsenku velkosti C, teraz mi stacia aj A-cka..A aj ked cvicim, vobec sa to nezlepsuje..Existuje este nejaka moznost, aby sa to napravilo, okrem plastickej operacie?Dakujem...

vemienko

neviem, ale mne ocko odmalicka hovoril, ze najhorsie je, ked zena priberie, lebo ked potom budes chcciet schudnut, prve, co pojde, budu prsia a potom s nimi lajdackami mozes hrat akurat tak vybijanu. Vyzeras teraz asi ako africke zeny, tak este chod do solarka a si komplet.

katusss

ahoj. myslím že krém na spevnenie poprsia ti nepomôže pokial ti chudli prsia. vyskúšaj decolen. ževraj pomáha hlavne tým čo im prsia schudli navrátiť pôvodný plný tvar a pevnejší. ja som ho dnes začala užívať tak budem čakať na efekt-

silwinqa

niekedy skus,pouzit ten z awonu.mozno "to" je to prave orechowe:)..treba skusat vzdy nieco nove.. pocula som nanho len dobre reakcie..a aj cena je priatelska :)

prsia..8{

Tak pouziavm rozne kremiky, ale moc nepomahaju...A nad plastikou rozhodne nepomyslam, to nikdy..!(pokial to nie je nutne pre zdravie...)

silwinqa

ahoj,skus vyskusat nejake kremy..na spevnenie oprsia..napriklad aj v avone zvyknu byt kremy ktore tvaruju a spevnuju poprsie..na tvojom mieste by som oskusala ten krem,az potom by som uvazovala nad plastikou