Nechcem strojcek na zuby!

Príspevok v téme: Nechcem strojcek na zuby!
zufala

za mesiac by mi mali dat strojcek na zuby ...MAm z toho hrozne depresie,moj zivot u nema zmysel ved mam 14 astratittakto najkrajsie roky?myslim ze ak ho budem mat radsej sa zabijem.. a mylsim si ze so strojcekom nebudem mat ziadnych priatelov a budem stale pocuvat opovrzlive narazky spoluziakov...Radsej by som mala krive zuby.Ide o to ze jeden horny zub mi vyrasta z dasna...Myslite ze ked poziadam zubara aby mi ho len vytrhol a nemusela som nosit strojcek bude suhlasit ..?je to surne pls HELP

Denz

zufala- aj moja dcera pred troma rokmi nechcela strojcek...a teraz jej ho maju dat v januari dole.....si ani nevies predstavit aka je stastna,ze sme ju v tedy donutili k tomu....dnes ma krasne zubky a aj my sme sice o par tisic lahsi ale mame dceru ktora ma krasny chrup.

swistica

spoluziaci sa zachovaju podla toho aky postoj budes mat k tomu ty. Cize ak taky ako si napisala sem, tak sa ti budu smiat. Ak zaujmes k tomu postoj ze strojcek je super vec, vyrovna ti zuby a v neposlednom rade ze si to vlastne aj mozes financne dovolit, lebo je to pomerne drahe, tak sa ti nikto nebude smiat ale bude to v pohode. Vsetko zavisi od tvojho postoja.

crossetdante

Nehnevaj sa ale trepes somariny. Akoze radsej smrt alebo strojcek? No nebudem ani spominat kolko ludi by stebou hned menilo. Mne dali strojcek v 17 bolo to blbe ale neskor urcite (ked budes mat 20) neolutujes

fialocka

Mila Zufala,
zufala budes, ked si strojcek nedas a o par rokov budes mat zubky ako stromy v Tatrach- kazdy inde.. Cim skor ho zacnes nosit, tym skor ho das zas dole. Zivot sa ti nezruti koli strojceku, mysli na to, aky po nom budes mat krasny usmev.

zoubek

zufala - len ziadna panika.

ja ked som mala 16 tak mi este len dali fixny strojcek! Nebolo take zle ako som si myslela. Mne trcali zuby na oboch stranach hore a dovtedy som sa vzdy smiala, tak ze som si zakryvala usta rukou - tak som to mala zauzivane, ze mi dlho trvalo, kym som sa naucila smiat sa normalne! Na strojcek si vsetci zvykli a po pravde som sa nestretla s tym, ze by sa mi niekto smial.

Ked ti mam pravdu povedat, ovela smiesnejsie a neprijemnejsie je pozerat sa niekomu na krive zuby. Teraz uz ako dospela,keby si pomyslim, ze som si pred rokmi nedala ten strojcek, tak...

PS: najkrajsie roky zivota - mozem ti povedat, ze kazdy dalsi rok co ta caka bude lepsi a lepsi. Chces mat strojcek ked pojdes na strednu? :)

hmmmm

na fixnom strojčeku nie je nič zlé!
1. pomôže oveľa viac ako ten vyberateľný, ktorý sa dáva len na noc a dve hodiny denne. mysli na to, aké budeš mať potom rovné zuby: alebo chceš mať o dva roky chrup ako veverička alebo kobyla? Ver mi, radšej si ho daj nasadiť, ako by si mala ľutovať.
2. strojček môže byť aj módny doplnok, nech ti zubár nasadí farebné úchytky na zuby a bude to super.

anicka xD

Ahojte baby :D takéto blbosti čo vy tú píšete to je naozaj debilita :) trošku sa zamyslite nad tým čo bude dalej, ako to bude ked budete mať dajme tomu 23 , 24 a budete chodiť na vysokú, no jasné budeš si hľadať chalana:) a teraz budeš mať krivé zuby, každý sa na teba pozrie a povie tak tá sa mi nepáči lebo má krivé zuby....baby pozrite sa ja mam 13 :) za 2 dni mi majú dať strojček viete ako sa teším? normálne ked si pomyslím aké budem mať krásne zuby :) viete nesmiete sa pozerať ako to je teraz no nebudem mať kamošky...budú sa zo mňa vysmievať...to nie je pravda len debily sa vysmievajú netreba si ich všímať treba si žiť svoj vlastný živoť a nepozerať na iných :) pozrite sa skúste sa sem tam zamyslieť aj nad názorom svojích rodičov! no skúste viete že oni vám chcú len to najlepšie tak treba to rešpektovať lebo neskor to možte ľutovať! poznám to !
tak ako vy tu baby píšete že sa kvoli strojčeku idete zabííjať! preboha to je najväčšia hovadina...ste normálne? vziať si kvoli tomu život? tak to nie....živote je krásny xD a budme radi že ho máme :) tak sa nenechajme ničíím odradiť od strojčeka je to super vec a len pre našu krásu :) držím palce baby :)

kikini-me

ahoj.. mám strojček uš asi rok a pol, a ked mi ho nasádzali, tiež som mala 14. w mojom okolí malo uš weľa ľudí strojček, a wäčšine ludí sa to páči. že nebudeš mat priatelov? to je podla mna uplna hluposť, priatelia, ktorí si ťa vyberajú podla strojčeka, niesu priatelia. a aspon budeš mať rovné zuby. wiem o čom hovorím ..

za8icka

Alubinka ja som jeden cas tiez chcela stojcek ked som bola mladsia ale moj zubar mi povedal ze ziaden mi netreba a nemam vymyslat blbosti:)