PROSÍM POMOZTE MI. JSEM NA DNE

Príspevok v téme: PROSÍM POMOZTE MI. JSEM NA DNE
monika19

ahojte prosím pomozte mi ak máte niekto neaký recept nato ako si zvednout naladu byla bych rada keby ste mi jej prezradili. Mám hrozne myzernou naladu už dlhu dobu už ani neviem kedy som bola naposledy šťastná a či som vôbec bola. Mám sociálnu fóbiu. Kamarady skoro nemám teda iba 2 kamošky stoho jedna je v anglicku. Chalana nemám lebo se na neho nedokážu ani pozrieť nie to ešte s ním hovoriť. Ja to už nevydržím je mi hrozne už nemám silu dalej pokračovať. Vo vnútri ma to už zožiera ta uzkosť a smutok. Už nechcem dalej takto pokračovať. Už to chcem skončiť.

fucka

no parada,som na tom rovnako, mam 21 a ziadne kamosky,jedna je v Irsku uz 2 roky a s druhou sa 3roky nerozpravam...ked pridem domov mozem tak akurat z okna von pozerat...tiez mavam depky,hlavne v zime, je to na prd ked sa clovek nema komu vyrozpravat, s kym vyrazit von....

kitaa

ajojte ja som natom tak isto ako vy ale aj ja som zasla k psychologicke a poslala ma k psychiatrovi a daju mi lieky v com tie lieky pomahaju??

1

Dievčence, to je hlúposť, čo píšete. Prečo sama žena si nemôže dať kávu? Chodievam do ČR veľmi často a bežne vidím ženu pri káve a ozaj aj samu. Len my máme byť také zakomplexované? NIE, nedovoľme tomu a ani len nepomyslíme na to, že keď som sama, tak mi každý číta na čele : "volám SOS". Spomínam si, že aj ja som sama nikdy nesedela v školskej jedálni sama, radšej som nešla na obedy, ale teraz nie. Zmenila som myslenie, žijem svoj život a nie pre niekoho. Robím to, čo ma teší, teším sa i z maličkosti... skúšajte to :-) Držím Vám palce
Vaša jednička

monika19

ja som si pred pár dnami zašla za psychologom a ten ma poslal k psychiatrovi a ten mi dal antidepresiva takže sem na liekoch :( Moja mama ma nechape nechape ako je možne že mi robí problem íst medzi ludi. Čo sa tíka toho kina sama bych nešla možna s nekim ale sama ne nemala bych odvahu zaprvé by som sa cítila ako uplne sama na svete čo je skoro pravda. No do restavrace tam radeji nechodim a sama tak to ani omylem lebo ako si ty napísala to je akoby som volala o pomoc to iste prežívam ja. Ja som nechodila na obedy ked moja spolužiačka ochorela alebo som tam nechcela sedieť sama lebo mi to bolo trapne.

LaurinkaB

Ahoj Monika, chapem Ta, ja nemam ziadnych kamaratov, teda mam uz 10 rokov naj priatelku, ale ta sa odstahovala do anglicka, a mam este jednu kamosku v BA, ale priatel sa so mnou rozisiel a tym, ze som studovala dennu VS a pracovala na plny uvazok, nemala som cas chodit von s priatelmi.. tak to tak aj dopadlo, mam po skole, mam 31 rokov a som sama ako prst...

Vyhladala som psychiatra a dal mi antidepresiva :( dala som si inzerat na zoznamku, ze hladam priatela... skusam pozitivne mysliet a chodit von.. lenze sama chodit do podnikov - to je blbe, sama chodit do kina, to sa este da... a sediet sama na kave - to je akoby som volala o pomoc :(