depilator.... poradte

pomoccc

ja som nasla jednu stranku a tam bolo strasne vela epilatorov aj rozne znacky a ceny... neviem zatial taky najschopnejsi aj za dobru cenu sa mi zdal od rowenty do access fresh air a je len za 1799 sk, ma to aj zmiernovac bolesti aj chladic. Ma s nim niekto skusenosti?

D_nika

pomoccc - zajdi do NAY elektrodomu, najdes viac a aj ti poradia, ktory je naj. najdes tam o nich info a mozes si ich aj obzriet a tak. vazne, tam sa dobre nakupuje :)) skus, uvidis. ja som videla aj take za 1500 (ale cena zavisi zvacsa od toho, kolko ma rotacnych hlavic a pinzetiek na nich, to vies, cim viac, tym lepsie, lebo skor to mas z krku) :)) ja tiez budem ochvilu kupovat, tak tiez by ma zaujimalo, ako sa vam epilatory pouzivaju???

jedna znama je uz tak zvyknuta, ze si aj bikiny a aj celu svoju nim epiluje... fakt to je ok?? a su nejake veci na zmiernenie bolesti, alebo na zacervenanie po epilacii alebo tak??

pomoccc

dakujem velmi pekne... ospravedlnujem sa za chybu len teraz som si vsimla ze sa to pise bez "d" :) nemate niekto dalsie tipy? aj nieco lacnejsie?