P H A R M A T E X

Príspevok v téme: P H A R M A T E X
D_nika

mate niekto skusenosti s cipkami alebo kremom? citala som, ze je to spolahlivejsie, ako kondom podla Pearl indexu, len mi nie je dost jasne, mohol by sa partner do mna urobit, alebo je tam nejake to riziko?? Viete poradit? A este.. niekde sa pise, ze kombinacia s inymi antikoncepcnymi metodami (kondom napr.) sa neodporuca, lebo to znizuje jeho ucinnost a inde zase, ze to je istejsie. Comu mam verit? Pomozete mi najst pravdu??

veronika

Ahoj, ja používam pharmatex už dlhšiu dobu, je spoľahlivý a v pohode ho používaj v kombinácii s prezervatívom, ale nesmieš sa hodinu pre ani po sprchovať, nesmie sa tam dostať voda. Môže sa urobiť dnu, ale neviem načo by to robil...lepšie sa to zmyje vonku, nie, keďže vodou nesmieš. Na brušku?:)))

katuska133

hmmm..skus napisat mail typkom z Pharmatexu...alebo sa spytaj gynekologa on ti poviii len nerob nerozvaznosti :)aj ked su uzasne

dvojbotka

aj ja bz som to radsej nechala preliecit...nie ze by som bola taka nymfomanka :D...ale budeme sa videt po mesiaci a pol a potom sa zas asi mesiac neuvidime a ked som priatelovi povedala ze akurat na vikend kedy sa uvidime mam lieky tak bol moc smutny...mi to srdiecko neda :)

D_nika

myslim, ze kondomy nie... ale nie som si 100%-ne ista... skus vygooglit a daj vediet :) ale nemyslim, ze by tam bol nejaky problem ked pouzijes kondom... kazdopadne, ja by som to radsej nerobila - nechaj si radsej svoje organy preliecit... :)

dvojbotka

D_nika a vaginalne lieky neznizuju spolahlivost kondomov?...lebo budem mat akurat plodne dni tak sa dost bojim.

dvojbotka

no babulky teraz ja potrebujem od vas radu...mam nejaku mykozu a dostala som od lekara macmiror...problem je ze buduci piatok idem za priatelom a neviem kolko pred pouzitim pharmatexu treba prestat brat lieky.staci ak vo stvrtok vezmem posledny ?