Vzrušenie...

Príspevok v téme: Vzrušenie...
moniiii

Ahojte mam 21 rokov a uz skoro 4roky priatela.Moj priate sa mi paci je peknucky,ale moj najväčši problem je ze mi vycita ze nie som nikdy vzrusena.
On sa na mna pozrie a hned je vzruseny a stoji mu aj jeho muzstvo..ja to neviem ja ked sa na neho pozriem nic mi to nerobi(niekedy ale to je taz 1x za 2mesiace) ja potrebujem fyzicku "stimuláciu" alebo dotyky bozky a az potom som vzrusena..preco? som jedina alebo to tak vsetky baby? pretoze moj priatel je nestastny a viem ze sex je vo vztahu dolezity..a pre to nemavam ani chut na sex..lebo nie som vzrusena(tabletky na vzrusenie brat nechcem)..dakujem za akekolvek rady ,postrehy, narazky ..papa Monika

D_nika

nechcem sa dotknut evelineny, ale podla mna to nie je tym, ze by ste si nesadli, alebo tak. proste aj mne sa to stava, ze sa nevzrusim, ale ked ma zacne bozkavat a dotykat sa ma, tak som ochvilu dost vzrusena.. proste tiez nie som vlhka, ked sa na neho pozriem, ale chvilu bozkavania a je to v pohode. priatel sa nikdy nad tym nevzrusoval, ze by som sa ja nedokazala vzrusit len pohladom. podla mna je to tak skoro so vsetkymi kockami. ved na kolko chlapov, ktory su neskutocne sexi a krasny a vsetko ked sa pozres, tak hned zvlhnes len pri pohlade na nich???? hm?? ;-)) neboj, si ok a priatela pozdravujem, ze nech sa nad tym nerozrusuje, je to normalka, by som povedala... :))

evelinena

Ahoj, samozrejme, ze s ato tyka aj inych bab. Ja som bola tiez taka. Proste moj frajer sa vzrusil hned a snazil sa vzrusit aj mna,ale vzdy ked ma tam chytil, aby sa presvedcil, ci mi to nieco robi, zacitil len "suchoty". Chudak bol taky sklamany. Tvoj priatel musi najst miesta, kde ta to vzrusuje a o to viac sa snazit, ked nevie, kde ich mas. Niekedy je vsak chyba aj v tom, ze si dvaja nesadnu. On sice moze byt peknucky a neviem este aky, ale ked ti nesadne po fyzickej stranke, tak sa neda nic robit. Lebo dolezita je aj jeho vona, fyzicka konstrukcia a tak..